قهرمانی پومسه‌روهای اصفهان و تهران در مسابقات کشوری

تهران- ایرنا- مسابقات غیرحضوری پومسه قهرمانی کشور در دو بخش مردان و زنان با قهرمانی تیم‌های اصفهان و تهران به اتمام رسید.

به گزارش ایرنا؛ پانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور پومسه به صورت غیرحضوری در بخش انفرادی، ابداعی و تیمی در گروه مردان برگزار شد.

مسابقات در دو مرحله نیمه نهایی و فینال صورت گرفت که قضاوت فینال این دوره از رقابت‌ها روز گذشته (یکشنبه - ۲۸ دی ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار و پومسه‌روهای اصفهانی با ۱۰ مدال طلا، ۳ نقره، ۲ برنز و ۱۰۸ امتیاز قهرمان شدند.

تهران با ۴ طلا، ۷ نقره و ۷۴ امتیاز عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و البرز با ۵ نقره، ۵ برنز و ۴۲ امتیاز به مقام سومی رسید. مازندران با یک طلا، یک نقره، ۶ برنز و ۳۹ امتیاز چهارم شد.

تیم های همدان، فارس، خوزستان، خراسان رضوی، سمنان و آذربایجان شرقی به ترتیب در رده پنجم تا دهم قرار گرفتند.

بهترین‌های این دوره از رقابت‌ها به شرح زیر معرفی شدند

بهترین سرمربی: محمدتقی حاتمی (اصفهان)

بهترین داوران: داوود قارداشخانی (زنجان) – عبدالله بینایی (قم)

فنی‌ترین بازیکن: علی سلمانی (اصفهان)

همچنین در رقابت‌های بخش زنان، پومسه‌روهای تهران با ۳ مدال طلا، ۶ نقره، ۲ برنز و ۶۴ امتیاز قهرمان شدند؛ البرز با ۴ طلا، ۲ نقره، ۴ برنز و ۶۰ امتیاز عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و اصفهان با ۴ طلا، یک نقره، ۵ برنز و ۵۹ امتیاز به مقام سومی رسید.

خوزستان با یک طلا، ۲ نقره، ۵ برنز و ۴۱ امتیاز چهارم شد. تیم‌های فارس، گیلان، زنجان، خراسان رضوی، همدان و مازندران به ترتیب در رده پنجم تا دهم قرار گرفتند.

بهترین‌های این دوره از رقابت‌ها به شرح زیر معرفی شدند

بهترین سرمربی: پریسا خانی (تهران)

بهترین داوران: یلدا بشک (آذربایجان شرقی) – گلناز شریفی (تهران)

فنی‌ترین بازیکن: زینب طغیانی (اصفهان)

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

سرخط اخبار ورزش