«نقش من» با اهداف واکاوی بیانیه گام دوم

تهران- ایرنا- برنامه ترکیبی «نقش من» با موضوع واکاوی اهداف بیانیه گام دوم انقلاب هر شب ساعت ۲۱ از شبکه قرآن سیما پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، «نقش من» با دیدگاهی متفاوت به سراغ بیانیه گام دوم رفته و اقشار مختلف را به عنوان مخاطبان اصلی بیانیه گام دوم مورد توجه قرار داده و تلاش کرده به این وسیله اذهان عمومی را درگیر این بیانیه نموده و آنها را به حرکت در این مسیر سوق دهد.
در این برنامه، نقش و میزان تاثیر اقشار مختلف اجتماع اعم از جوانان، زنان، دانشجویان، کارمندان، کارگران، فرهنگیان، مدیران، کشاورزان، بازاریان، تولیدکنندگان و سایر اقشار جامعه در گام دوم با حضور میهمانان مختلف از کارشناسان بررسی و تبیین می شود.
برقراری ارتباط مستقیم با مردم در قالب گزارش مردمی و مستند نگاری اجتماعی در مورد بیانیه گام دوم و تاثیرگذاری آحاد مختلف در گام دوم از دیگر ویژگی های این برنامه است که سبب شده یک رابطه دوسویه میان مردم و کارشناسان برنامه شکل بگیرد و نگرش و نظرات آنها نیز در گفت و گو با کارشناسان مطرح و بررسی شود.
گفت و گو پیرامون شهدا از طیف های مختلف اجتماعی و تاثیری که آنها در حوزه کاری خود در اجتماع داشته اند، معرفی کتاب و مقالات در خصوص گام دوم، بررسی شبکه های مجازی به منظور الگوگیری از آنها در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، از دیگر بخش های این برنامه است که با حضور خانواده شهدا انجام می شود.
«نقش من» کاری از گروه علوم قرآنی شبکه قرآن و معارف سیماست که به تهیه کنندگی امیر مسعود نراقی پور در فصل اول طی ۲۶ قسمت به روی آنتن می رود. دو سال پیش همزمان با آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای با صدور بیانیه ای خطاب به ملت ایران و به ویژه جوانان ضمن تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ گذشته، توصیه‌هایی اساسی به‌ منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه کردند. 

بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی یک منشور برای «دومین مرحله‌ خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی» و «فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی» را رقم خواهد زد. این گام دوم، انقلاب را «به آرمان بزرگش که ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمیٰ (ارواحنافداه) هست» نزدیک خواهد کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

سرخط اخبار فرهنگ