۸۰ تن روغن خوراکی در لرستان توزیع شد

خرم‌آباد - ایرنا - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: ۸۰تن روغن خوراکی از ابتدای هفته جاری با نرخ مصوب دولتی در استان توزیع شد.

بختیار رازانی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: از این میزان ۳۰ تن سهم شهرستان خرم آباد در ۵۰ نقطه شهر،۲۰ تن در دورود، ۱۰ تن کوهدشت، ۱۰ تن چگنی و ۱۰ تن نیز در معمولان توزیع شد.

سرپرست صمت لرستان خاطرنشان کرد: زمان توزیع هرگونه کالای اساسی از جمله روغن خوراکی، نمایندگانی از بازرسان این سازمان، اتاق اصناف، سپاه و بسیج مردمی حضور و بر نحوه عرضه، نظارت دارند.

رازانی ادامه داد: میزان خرید کاهای اساسی در جنگ اقتصادی کنونی باید به اندازه مورد نیاز باشد و این مهم حقیقتی است که باید توسط مردم و رسانه ها فرهنگ سازی شود، اما التهابات اخیر و جو روانی باعث خرید بیش از نیاز و احتکار خانگی شده است.

وی تاکید کرد: با توجه به محدویتی که در تعداد نفرات بازرس سازمان صمت و اتاق اصناف استان وجود دارد از همه شهروندان تقاضا می شود هرگونه تخلف به خصوص اخفا و احتکار کالاهای اساسی را با شماره تلفن ۱۲۴ در میان بگذارند.

سرپرست سازمان صمت لرستان پیشتر نیز گفته بود که ۶۸۰ تن روغن خوراکی در استان جذب شده است که به تدریج در حال توزیع در تمام نقاط استان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها