یعقوبیان: کسب سهمیه المپیک سخت اما امکان پذیر است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم شمشیربازی اسلحه اپه گفت: مسابقات زون آسیا را در پیش داریم و تلاشمان کسب سهمیه است. این مهم سخت به‌نظر می‌رسد اما امکان پذیر است.

علی یعقوبیان روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با تایید مثبت شدن تست کرونای خود، اظهارداشت: قبل از برگزاری اردوها باید از تمام کادر فنی و ورزشکاران تست گرفته و تمام دستورالعمل‌های بهداشتی رعایت شود که این کار توسط فدراسیون صورت گرفت و در نهایت تست من بدون هیچ نشانه ای مبتلا به کرونا تشخیص داده شد.

وی ادامه داد: با مثبت شدن تست کرونا، باید ۲ هفته در قرنطینه باشم و بعد از آن اردو تیم ملی را در اصفهان برگزار کنیم. این اردو سومین مرحله اردو گروهی است ۲ اردو دیگر در مشهد و تهران برگزار شد و ما تا فروردین ماه ۱۴۰۰ این روند را ادامه می‌دهیم.

سرمربی تیم شمشیربازی اسلحه اپه با اشاره به در پیش بودن مسابقات شمشیربازی زون آسیا نیز گفت: این مسابقات گزینشی المپیک هستند و از فروردین ماه شروع خواهد شد. البته هنوز میزبان مشخص نیست. در تلاشیم از بین نفرات حاصر در اردو بهترین ها را اعزام کنیم.

یعقوبیان درباره احتمال کسب سهمیه گفت: کار راحتی نیست ما بعد از انقلاب اسلامی سهمیه در این رشته نداشتیم و تلاش می‌کنیم این طلسم شکسته شود. این توانایی را داریم اما واقعیت این است رقیبان ما نیز قدرتمند هستند.

وی در پایان گذری به برخی حاشیه ها زد و افزود: برخی با ارسال نامه به فدراسیون زمینه حاشیه ها را فراهم کردند اما آنان به تیم ملی دعوت نشده بودند. چند نفری از این افراد به اردو تیم بازگشتند و برخی همچنان بر خواسته خود اصرار دارند. تیم ملی متعلق به یک نفر نیست بلکه جای بهترین هاست. نباید منافع تیمی فدای خواسته چند نفر خاص شود.

اردوی تیم ملی شمشیربازی اسلحه اپه قرار بود از فردا در اصفهان برگزار شود که به خاطر مثبت شدن تست کرونا سرمربی تیم به زمان دیگر موکول شد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =