بیش از یک هزار بازرسی از واحدهای تولیدی کهگیلویه و بویراحمد انجام شد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال ۱۵۱۰ مورد بازرسی و نمونه برداری از واحدهای تولیدی استان انجام گرفته است.

به گزارش ایرنا بهمن رحمتی‌ روز دوشنبه در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۸۴۵ مورد بازرسی فنی و ۶۶۵ مورد نمونه برداری از واحدهای تولیدی مشمول مقررات استاندارد اجباری، توسط کارشناسان این اداره کل در سطح استان انجام شده است.

وی افزود: این بازرسی ها و نمونه برداری ها، از واحدهای تولیدی تحت پوشش شامل: صنایع شیمیایی، غذایی، ساختمانی، بسته بندی و سلولزی، برق و الکترونیک و تاسیسات سیلندر پرکنی مشمول مقررات استاندارد اجباری در کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفته است.

مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: در بازرسی و نمونه برداری از واحدهای تولیدی، بر عملکرد آنها نظارت جدی انجام می‌شود که در نتیجه این نظارت ها، پروانه کاربرد علامت استاندارد واحدها، صدور، تمدید و یا در صورت عدم رعایت شرایط استاندارد، تعلیق و ابطال می شود.

رحمتی با اشاره به نظارت اداره کل استاندارد بر واحدهای تولیدی در استان، تصریح کرد: اداره کل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد نظارت دقیقی بر محصولات تولید شده در واحدهای تولیدی در سطح استان دارد.

وی از هم استانی ها خواست در صورت مشاهده هرگونه مغایرت و یا شکایت از کیفیت محصولات واحدهای تولیدی استان و یا عرضه شده در بازار مصرف، موارد را به شماره تلفن ۱۵۱۷ واحد رسیدگی به شکایات این اداره کل گزارش دهند.


 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =