عینک مناسب دورکاری رونمایی شد

تهران- ایرنا- شیوع ویروس کرونا به نوعی منجر به اشتغال زایی و تولید تجهیزات جدید برای افرادی که در دورکاری به سر می برند، شده است، یکی از این ابزارها که به تازگی توسط یکی از شرکت های ساخت تجهیزات هوشمند، رونمایی شده، عینک مناسب دورکاری است.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس فتا،  عینک‌های هوشمند جدید، بهره‌وری را برای کارمندان حرفه‌ای و صنعتی در تجارت کوچک یا جهانی و همه جا در طی برنامه الکترونیک مصرف‌کننده تقویت می‌کند. یکی از پیشرفته‌ترین عینک های هوشمند سازمانی که قرار است به بازار بیاید، عینک سبک وزن هوشمند مدل A۳ است که بخشی از یک راه‌حل دیجیتالی جامع است که تحولی هوشمندانه در کسب‌وکار را ارائه می‌دهد و فن‌آوری هوشمندانه‌تری برای افراد بیشتری می‌آورد.

با افزایش روز افزون نیروی کار و مدل‌های کاری هیبرید، واقعیت یک کسب‌وکار جدید، کوچک و بزرگ در سراسر دنیا به دنبال استفاده از فن‌آوری‌های جدید باعث همکاری هوشمندانه، افزایش کارایی و کم مشتری خواهد شد. از نمایشگرهای مجازی سفارشی و تصویرسازی سه‌بعدی با واقعیت افزوده(ar) برای کمک به گردش کار و آموزش همه‌جانبه استفاده می‌شود.

از عینک واقعیت افزوده جدیدی رونمایی کرده است که مناسب کارمندان دورکار است و ۵ دسکتاپ مجازی را برای کاربر نشان می دهد. گجت مذکور تینک ریلی (ThinkReality A۳) نام دارد و یک عینک هوشمند است که با استفاده از واقعیت افزوده ۵ دسکتاپ مجازی را جلوی چشمان کاربر نشان می‌دهد.

این تنظیمات چند مانیتوری بسیار جالب است. در عصری که بسیاری از کارمندان به دنبال ایجاد فضای کاری مناسب در خانه هستند، چنین عینک هوشمندی کارآمد به نظر می‌رسد.

A۳ نسل جدید راه‌حل‌های سبک، قدرتمند و کارآمد واقعیت افزوده است. این گجت در فضاهای مجازی به کار می‌رود و همچنین قابلیت پشتیبانی از راه دور را دارد تا توانمندی‌های کاربر را برای انجام فعالیت‌های مختلف ارتقا دهد.

«تینک ریلی A۳» با پلتفرم اسنپ دراگون XR۱ متعلق به شرکت کوالکام ساخته می‌شود که کیفیت عملکرد بالای مورد نیاز برای پشتیبانی از نمایشگرهای استریواسکوپیک ۱۰۸۰ پیکسل را فراهم می‌کند.

دستگاه‌های AR۳ شامل عینک هوشمند و هدست است.  حسگر با مشخصات بسیار برجسته، حافظه قابل افزایش، نورشناسی و یک باتری متحرک برای استفاده گسترده از صفحه نمایش در نظر گرفته شده است.

یک هدست به طور خاص برای شرکت طراحی شده‌است و آماده تولید جهانی است.  همچنین جهت آموزش مهارت، ایده‌آل است. در کاربردهای پیشرفته، واقعیت ترکیبی با کارایی بالا و واقعیت مجازی، یک پرتفوی از ایستگاه‌های کاری دارای مجوز برای کار با تعداد زیادی هدست‌ (vr) می‌باشد.

موارد استفاده vr در این شرکت به سرعت از آموزش و شبیه‌سازی به تجربیات همه‌جانبه برای فروش و بازاریابی و همچنین کاربردهای دیگر گسترش می‌یابد.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =

سرخط اخبار جامعه