ابوترابی‌فرد: مکتب انقلابی‌گری نسل به نسل منتقل می‌شود

تهران- ایرنا- نایب رییس پیشین مجلس شورای اسلامی، جمهوری اسلامی را تاثیرگذارترین قدرت منطقه عنوان کرد و گفت: حاکمیت با داشتن پتانسیل جوانان از هیچ دشمنی نباید بهراسد چون که مکتب انقلابی‌گری نسل به نسل منتقل می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، سید محمدحسن ابوترابی‌فرد در نشست ائتلاف جوانان انقلابی اظهارکرد: این ائتلاف متشکل از کارشناسان و نخبگان جوان در حوزه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی با هدف ورود در بحران‌ها و مشکلات اقتصادی و اجتماعی جامعه با رویکرد حل بحران به برگزاری نشست‌هایی با افراد شاخص و تاثیرگذار مبادرت ورزیده که در این راستا با طرح نظرات مطالعه شده در حوزه‌های مدنظر توانمندی‌های موجود در ائتلاف را به منصه ظهور می‌گذارد.

در این نشست که با حضور محمدرضا ابوترابی برگزار شد کارگروه‌های جامعه، تعاون کار و رفاه اجتماعی، نیرو و راه و شهرسازی با ارائه نتایج بررسی‌های کارشناسانه به معرفی نقاط قوت و ضعف حوزه‌های نامبرده پرداختند.

نایب رییس پیشین مجلس شورای اسلامی در ادامه درباره مطالب بیان شده، اظهار داشت: ۴۰ سال بعد از انقلاب اسلامی دیدن چنین حجمی از توان علمی و استعداد بالقوه از نسلی که بیشترشان انقلاب را ندیده است از برکات جمهوری انقلاب اسلامی است. حاکمیت با داشتن چنین پتانسیلی از هیچ دشمنی نباید بهراسد چون که مکتب انقلابی‌گری دارد نسل به نسل منتقل می‌شود.

ابوترابی‌فرد با تاسی از مکتب شهید سلیمانی افزود: هنوز هم مکتب شهدا حرف اول را می‌زند و جوانان با تکیه بر این مکتب جاودانی راه را از بیراهه پیدا می‌کنند. انقلاب اسلامی چهل سال بعد از تولدش دستاوردهایی داشته که می‌تواند تا ابد به راه خود ادامه دهد. کسب رتبه‌های علمی و پژوهشی در جهان و پیشگامی در فناوری‌های نوین جهان سند افتخار این نظام است.

وی در ادامه با اشاره به موقعیت استراتژیک منطقه خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی تاثیرگذارترین قدرت منطقه است و این افتخار در دورانی کسب شده که آماج حملات دشمن از جنگ تا تحریم‌ها یک روز مردم و نظام داره جا نگذاشته است. دستاوردهای انقلاب آنقدر زیاد است که در این وقت کوتاه نمی‌توان به آنها اشاره کرد. تعیین کنندگی نظام در منطقه و جهان غیر قابل کتمان است.

در ادامه پیمان نوشادی دبیرکل ائتلاف جوانان انقلابی با اشاره به اهمیت حضور بزرگان و خبرگان در عرصه مدیریتی افزود: جوانان باید در تصمیم‌سازی‌های آینده نظام نقش موثری داشته باشند. وجود این پتانسیل از دانش و فرهیختگی در کنار جریان‌ها می‌تواند نسلی را وارد طیف مدیریتی کند که در چارچوب نظام و حساسیت‌های اجرایی نقش بسزایی داشته باشد. مدیران جوان و کارشناس در کنار تجربیات پیشکسوتان می‌توانند دریچه نوینی رو به اعتلا و سربلندی جمهوری اسلامی بگشایند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha