رییس فدراسیون بدنسازی: به دنبال پخش برنامه مردان آهنین در نوروز هستیم

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: صحبت‌های خوبی با مسئولان صدا و سیما داشتیم و به دنبال پخش برنامه مردان آهنین در نوروز ١٤٠٠ هستیم.

عبدالمهدی نصیرزاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به محبوبیت برنامه مردان آهنین در بین مرم ایران و مخاطبان تلویزیونی اظهار داشت: با مسوولان صدا و سیما چندین نشست برگزار خواهیم کرد و همچنین از نظرات کارشناسان و پیشکسوتان استفاده می‌کنیم تا بتوانیم راهکار مناسب برای پخش مجدد برنامه مردان آهنین فراهم کنیم. نخستن اولویت ما این است که این برنامه به الگویی برای ترویج فرهنگ پهلوانی در جامعه تبدیل شود زیرا علاقمندان زیادی دارد و می‌تواند چرخه اقتصادی ورزش بدنسازی را نیز تقویت کند.

وی ادامه داد: البته جلسات به معنای تعجیل در پخش این برنامه نیست بلکه باید یک سری گواهی سلامت شامل مبارزه با دوپینگ و ترویج اخلاق در این ورزش در دستور کار قرار گیرد تا بتوانیم یک برنامه مردم پسند با کمترین حاشیه پخش کنیم. به دنبال پخش این برنامه در نوروز ۱۴۰۰ هستیم.

نصیرزاده با اشاره به حاشیه‌های این برنامه در سال‌های گذشته گفت: کدام ورزش حاشیه ندارد. اینکه حاشیه چگونه برجسته شود مهم است. حاشیه‌های مردان آهنین به عنوان یک نقطه ضعف بیش از حد برجسته شد و موجب شد تا برخی اقدام به تعطیلی آن کنند. البته این حاشیه‌ها را نادیده نخواهیم گرفت بلکه به دنبال کم کردن آن هستیم.

رییس فدراسیون بدنسازی همچنین با اشاره به تجلیل از پیشکسوتان در نخستین هفته کار خود تصریح کرد: فدراسیون خانه ورزشکاران و قهرمانان است و وظیفه دارم که حرمت بزرگان را در خانه آنان نگاه دارم. سرمایه واقعی این فدراسیون پیشکسوتان هستند. به کمیته پیشکسوتان دستور دادم هر هفته مراسم تکریم چند پیشکسوت را برگزار کنند. این ها زندگی خود را وفق ورزش کردند.

نصیرزاده با اشاره به افتخار آفرینی هادی چوپان در مستر المپیا، تصریح کرد: چوپان آبرو و اعتبار ورزش بدنسازی ایران است و باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد. او یک پهلوان مردمی است و ما وظیفه دارم که از او حمایت کنیم و من در جلسه با وزارت ورزش نیز این نکته یادآوری کردم. تا آنجا که قانون اجازه دهد حمایت خواهم کرد و اگر لازم باشد اختیارات خود را برای حمایت از او به کار خواهم گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =

سرخط اخبار ورزش