۲۹ دی ۱۳۹۹،‏ ۰:۱۳
کد خبرنگار: 1235
کد خبر: 84188541
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

تهران میزبان کمیسیون اقتصادی مشترک ایران و جمهوری آذربایجان

  باکو-ایرنا – چهاردهمین اجلاس کمیسیون اقتصادی مشترک جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان  روز دوشنبه در تهران آغاز به کار می کند .

  به گزارش ایرنا ، " سید عباس موسوی " سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان روز یکشنبه در صفحه تویتری خود نوشت : فردا و با سفر یک هیات بزرگ اقتصادی از باکو به تهران،چهاردهمین کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان در حوزه های حمل ‌و نقل،انرژی،صنعت، بازرگانی،ارتباطات،فنآوری های نوین،بهداشت،درمان، اجتماعی، فرهنگی،گردشگری ، کشاورزی، بانکی، بیمه ای و دیگر عرصه ها برگزار می شود.

 موسوی همچنین این اجلاس دو روزه را برای تقویت روابط اقتصادی دو کشور همسایه  جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان مهم خواند .

  سفیر کشورمان در آستانه این اجلاس با تنی چند از مقام های اقتصادی جمهوری آذربایجان از جمله رییس کنفدراسیون ملی کارآفرینان و رییس شرکت دولتی راه آهن جمهوری آذربایجان دیدار و ابعاد مختلف همکاری های اقتصادی دو کشور را بررسی کرد .

  همچنین با  همکاری سفارت کشورمان در باکو مذاکرات آنلاین رییس کنفدراسیون ملی کارآفرینان جمهوری آذربایجان و رییس اتاق بازرگانی تبریز با حضور مسوولان و نمایندگان بخش خصوص دو کشور و نیز گفت و گوی تلفنی روسای راه آهن جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان  در آستانه این اجلاس انجام گرفت .

 سیزدهمین اجلاس کمیسیون بین دولتی همکاری های اقتصادی ، بازرگانی و بشردوستانه ایران و جمهوری آذربایجان  ۲۸ اسفند  ماه سال ۱۳۹۷ در باکو برگزار شد .

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha