تکذیب تسهیلات اعطایی واردات خودرو به خانواده معظم شهدا و ایثارگران 

تهران- ایرنا- مدیرکل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران  شایعات بی‌اساس در مورد امتیاز و تسهیلات اعطایی واردات خودرو به خانواده معظم شهدا و ایثارگران را تکذیب کرد.

 به گزارش ایرنا از «ایثار»، محمود تبریزی روز یکشنبه افزود: هوشیاری آحاد مردم و ایثارگران عزیز در مقابل شایعه‌پردازی با اهداف خاص در فضای مجازی ضروری است.

 وی با تکذیب شایعات بی‌اساس در مورد اعطای تسهیلاتی همچون واردات خودرو به ایثارگران تصریح کرد: با توجه به گسترش فضای مجازی متأسفانه گاهی اخبار کذب و جهت‌داری در فضای مجازی مطرح می‌شود که البته با کمی دقت و توجه به متن این گونه اخبار کذب بودن آنها آشکار می‌شود.

وی با بیان ضرورت دریافت اخبار از مراجع رسمی ادامه داد: اخبار و مطالب مرتبط با اعطای امتیازات و تسهیلات رفاهی به ایثارگران صرفاً توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران و از طریق پایگاه اطلاع رسانی ایثار اعلام می‌شود و اعطای هرگونه تسهیلات دقیقاً منطبق با قوانین جاری کشور مانند قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران عزیز صورت می‌گیرد.

مدیرکل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه خبر اعطای مجوز خودرو به ایثارگران نمونه‌ای از اخبار کذب و شایعات روزهای اخیر است خاطرنشان کرد: با توجه به تعداد خانواده معظم شهدا و جانبازان و دیگر موارد مطرح شده، کذب بودن این خبر برای بسیاری از ایثارگران مشخص بود ولیکن طرح این اخبار با هدف تأثیرگذاری بر فضای عمومی جامعه در شرایط اقتصادی موجود صورت می‌گیرد که ضروری است این اهداف شوم توسط آحاد مردم جامعه مورد توجه قرار گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

سرخط اخبار جامعه