مدیرکل ورزش همدان: شناسایی نخبه‌های ورزشی باید در اولویت قرار گیرد

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان با تاکید بر حمایت از نخبه‌ها و قهرمانان ورزشی گفت: شناسایی و شکوفایی نخبه‌های ورزشی باید در اولویت برنامه‌ها قرار گیرد.

حمید سیفی روز یکشنبه در دیدار با اعضا و پیشکسوتان دوچرخه سواری همدان خاطرنشان کرد: حمایت از نخبه‌ها و قهرمانان ورزشی را وظیفه می‌دانیم و باید در حل مشکلات افتخارآفرینان میادین ورزش تلاش کرد.

وی با بیان اینکه اشتغال دغدغه اصلی قهرمانان ورزشی است و تلاش خود را برای حل این مساله بکار گرفته‌ایم افزود: تحصیل دانشگاهی قهرمانان ورزشی نیز همواره مورد تاکید است و باید زمینه های لازم را موفقیت نام آوران استان در تمامی عرصه‌ها مهیا کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان، استعدادیابی را لازمه تداوم مسیر قهرمان پروری و کسب موفقیت‌های روزافزون برای ورزش استان دانست.

سیفی افزود: دوچرخه سواری همدان نیز در این سال‌ها توانسته در استعدادیابی و کسب موفقیت توسط قهرمانان ورزشی خوب عمل کند.

وی با قدردانی از تلاش‌های هیات دوچرخه سواری همدان گفت: استان همدان سرشار از استعدادهای ورزشی است و هم اکنون در رشته دوچرخه سواری نیز ۲ ملی پوش ارزنده داریم.

سیفی با اشاره به اینکه بهنام آرین و پریسا مجنونی از شانس‌های اصلی حضور در میادین بین المللی هستند، گفت: حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و سهمیه المپیک ۲ رویداد مهم پیش روی رکابزنان ملی پوش همدانی است.

بیش از ۵۰۰ دوچرخه سوار در همدان فعالیت دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha