۲۸ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۱۶
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 84188147
۱ نفر

برچسب‌ها

بابک صمدیان مدیر آکادمی فوتبال پاس همدان شد

همدان- ایرنا- بابک صمدیان از مدرسان فدراسیون فوتبال به عنوان مدیرآکادمی باشگاه پاس همدان منصوب شد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پاس همدان روز یکشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: صمدیان علاوه بر مدرسی فدراسیون فوتبال، سال‌ها به عنوان مربی و سرمربی در تیم‌هایی نظیر پاس، شهرداری همدان، شاهین کیش و آلومینیوم هرمزگان فعالیت داشته است.

محمد حسامی افزود: مدیر استعدادیابی تیم ملی پایه در غرب کشور و مسوول کمیته استعدادیابی فوتبال همدان از دیگر سوابق این مربی و مدرس فوتبال است.

حسامی اضافه کرد: آکادمی باشگاه پاس در سال‌های اخیر با وجود زحمات مربیان، اما به دلیل نبود ساختار مدیریتی مطلوب به صورت منسجم و منظم اداره نشد و اکنون مدیریت باشگاه به دنبال ساماندهی این وضعیت است.

وی خاطرنشان کرد: پاس برند فوتبال همدان به شمار می‌رود بنابراین باید در رده‌های سنی پایه نیز بتوانیم به شکل منجسم و با برنامه تیم‌های پایه را تشکیل دهیم.

حسامی یادآور شد: نگاه مدیرعامل باشگاه به تیم‌های پایه حمایتی است و درصدد هستیم در برنامه ریزی میان مدت و بلندمدت نسبت به بازیکن‌سازی و پشتوانه قرار دادن تیم بزرگسالان پاس، نخبه پروری و استعدادیابی را در آکادمی باشگاه سازماندهی کنیم.

نبود مدیریت مناسب در آکادمی پاس در سال‌های اخیر باعث افت رده‌های سنی پایه و در نتیجه ناکامی در مسابقات درون استانی شده است.

آکادمی پاس سابقه حضور در لیگ‌های کشوری از جمله جوانان را دارد و اکنون همگان امیدوارند باردیگر این فعالیت شکل بگیرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha