۲۸ دی ۱۳۹۹،‏ ۲۳:۰۱
کد خبرنگار: 2923
کد خبر: 84188146
۰ نفر

برچسب‌ها

بسته خبرهای کوتاه خراسان رضوی

مشهد-ایرنا- یک تن فوتی و هفت مجروح در حادثه تصادف ۲ خودرو، متلاشی شدن چهار باند شرکت‌های هرمی و آزادی یک زندانی محکوم به قصاص نفس پس از ۲۰ سال با کمک خیران، عناوین بسته اخبار کوتاه خراسان رضوی هستند.

قوچان- رییس جمعیت هلال احمر قوچان گفت: در حادثه برخورد خودروی ال ۹۰ با پراید در محور قوچان به فاروج یک تن فوت کرد و هفت نفرمصدوم شدند. مسعود برازنده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه در ساعت ٨:٣۰  در کیلومتر ۲۰ محور قوچان به فاروج روی داد.

مشهد- رییس پلیس آگاهی خراسان‌ رضوی از متلاشی شدن چهار باند شرکت‌های هرمی در مشهد خبر داد.سرهنگ جواد شفیع‌زاده عصر یکشنبه با اعلام این مطلب به خبرنگاران افزود: در این عملیات ضربتی ۴۷ متهم که از نقاط مختلف کشور به مشهد آمده بودند دستگیر و چهار خانه مسکونی نیز مهر و موم شدند.

سبزوار- دادستان عمومی و انقلاب سبزوار گفت: یک زندانی محکوم به قصاص نفس در این شهرستان پس از ۲۰ سال با کمک خیران و رضایت اولیای دم از زندان آزاد شد.حسین اردمه روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: موجبات آزادی این زندانی با پیگیری سرپرست زندان، فعالیت واحد مددکاری و کمک ۵۰۰ میلیون ریالی گروهی به نام شوق رهایی از سازمانهای مردم نهاد فراهم شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها