سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی:تیم چوکاتالش فیزیکی بازی می‌کند

شیراز-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز اعلام کرد: بازی سختی با چوکا تالش داریم زیرا این تیم به صورت فیزیکی که خاصه تیم های شمالی است بازی می‌کند.

علی اصغر کلانتری یکشنبه به ایرنا گفت: بازی کردن با تیم های شمالی به ویژه در خانه که از قدرت بدنی بالایی برخوردار هستند همیشه سخت است.

وی اضافه کرد: بازیکنان ما برای اینکه به روند رو به رشد خود ادامه دهند باید از سد تیم چوکا عبور کنند تا از قافله مدعیان عقب نمانیم.

این پیشکسوت فوتبال فارس با بیان اینکه برای این بازی۲ بازیکن مصدوم داریم اظهار داشت: وضعیت این ۲ بازیکن برای دیدار با چوکا مشخص نیست و سعی داریم آنها را به بازی برسانیم.

شگفتا که شهرستان رشت چمن مصنوعی دارد

کلانتری در مورد چمن مصنوعی ورزشگاه سردار جنگل رشت نیز گفت: بازی کردن در اینگونه زمین ها سخت است و برای آشنایی بیشتر یک جلسه تمرین روی چمن مصنوعی در شیراز انجام داده ایم.

کاپییان سابق تیم برق شیراز اضافه کرد: جای تعجب دارد در شهرستان رشت با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب از چمن طبیعی خبری نیست.

وی گفت: بر اساس پیش بینی هوا شناسی هوای شهرستان رشت دوشنبه بیست و نهم دیماه آفتابی است زیرا در صورت بارندگی بازی در زمین چمن مصنوعی به مراتب سخت است اما برای تیم میزبان راحت.

سه امتیاز بازی را می خواهیم 

کلانتری ادامه داد: بازیکنان ما با توجه به بُردهای اخیر از شرایط روحی خوبی برخوردار هستند و قطعا برای کسب سه امتیاز بازی خواهیم کرد تا همچنان در صدر جدول به عنوان مدعی باقی بمانیم.

دیدار تیم های چوکا تالش و فجر شهید سپاسی دوشنبه بیست و نهم دیماه در ساعت ۱۴ در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار می شود.

 هم اینک پس از انجام ۹ بازی  ، تیم مس کرمان با ۱۸ امتیاز در صدر جدول جای دارد، هوادار تهران و استقلال خوزستان هم به ترتیب دوم سوم هستند و تیم فجر شهید سپاسی شیراز با ۱۶ امتیاز چهارم شد و ملوان بندر انزلی هم با ۱۵ امتیاز در جایگاه پنجم قرار گرفت، همچنین تیم شهدای قشقایی شیراز با هفت امتیاز در رده شانزدهم ایستاده است.

در رقابت‌های فوتبال دسته یک باشگاه‌های ایران جام آزادگان ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی، تیم‌های اول و دوم جدول راهی لیگ برتر دوره بیست و یکم خواهند شد و ۲ تیم انتهای جدول به دسته دوم سقوط می‌کنند.

تیم‌های چوکا تالش و نود ارومیه هم به ترتیب با ۶ و یک امتیاز در قعر جدول هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha