اعلام ویژه برنامه های رادیو نمایش در سالروز شهادت حضرت زهرا «س»

تهران- ایرنا- رادیو نمایش در سالروز شهادت حضرت زهرا(س) ویژه برنامه‌های «به شرط عاشقی»، «تکیه»، «روشنا» و نمایش‌های رادیویی «بانوی صبر» و «بانوی جاویدان» را روی آنتن می‌برد.

به شرط عاشقی» به تهیه کنندگی ساجد قدوسیان با روایت هایی از زندگی حضرت زهرا(س) از تولیدات گروه خانواده و جامعه، از رادیو نمایش پخش می شود. همچنین به همین مناسبت ویژه برنامه «تکیه» به تهیه کنندگی مژگان فرزین و با گویندگی سودابه آقاجانیان، به صورت زنده از آنتن رادیو نمایش پخش می شود.

بر اساس این گزارش و به نقل از عمومی رادیو نمایش، ویژه برنامه «روشنا» نیز با تهیه کنندگی و گویندگی علی الله‌دانه ساعت ۲۱ روی آنتن رادیو نمایش می رود. این برنامه با مشارکت مخاطبان رادیو تهیه و تولید شده است.

نمایش‌های رادیویی «بانوی صبر» به کارگردانی محمد عمرانی و «بانوی جاویدان» به کارگردانی مجید حمزه نیز به ترتیب در ساعت‌های ۲۲ و ۲۳ و ۴۵ دقیقه شامگاه یکشنبه (۲۸ دیماه) از شبکه رادیویی نمایش پخش می شود.

ویژه برنامه‌های شهادت حضرت زهرا (س) با تلاش و همکاری نویسندگان، تهیه کنندگان، کارگردانان، بازیگران، صدابرداران و افکتورهای اداره کل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش تهیه و تولید شده است.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =