سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز: تیم ۹۰ ارومیه را دست کم نمی‌گیریم

شیراز-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شهدای قشقایی شیراز اعلام کرد: تیم ۹۰ ارومیه را که حریف ما در بیست و نهم دی ماه است دست کم نخواهیم گرفت زیرا این همان تیمی است که در لیگ گذشته تا آخرین لحظه مسابقات مدعی صعود به لیگ برتر بود.

داریوش هرمزی یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان داشت: بازی راحتی نخواهدبود اگر چه آنها در بحران قرار دارند اما این این دلیل نمی شود که بازیکنان ما حریف را از پیش بازنده بدانند زیرا در لیگ آزادگان تیم ضعیف نداریم برای همین هم شاهد نتایجی خواهیم بود که قابل پیش بینی نیست.

محکوم به بُرد هستیم

وی اضافه کرد: برای این بازی ۲بازیکن مصدوم و محروم داریم اما تیم ۹۰ را خوب آنالیز کردیم و می دانیم که نقاط ضعف و قوت آنها چیست اما بازیکنان ما نباید دچار اشتباه شوند.

هرمزی گفت:در جدول رده بندی با این تیم ۲ پله فاصله داریم اما محکوم به برد هستیم و بازیکنانم از این امرآگاه هستند.

سرمربی سابق تیم استقلال ملاثانی اهواز که این تیم را به لیگ دسته یک آورد، ادامه داد: تیمی  دونده ، جنگنده و تاکتیک پذیر داریم و آماده کسب دومین برد در لیگ آزادگان هستیم تا از این شرایط بیرون بیاییم.

حریف دفاعی  بازی خواهد کرد

هرمزی با بیان اینکه تیم حریف به صورت بسته و دفاعی بازی خواهد کرد، اظهار داشت:آنها در این بازی می آیند که سرعت تیم ما را بگیرند و با بازی تاخیری قصد دارند امتیاز کسب کنند.

دیدار تیم های شهدای قشقایی شیراز و ۹۰ ارومیه دوشنبه بیست و نهم دی ماه ۹۹ ساعت ۱۴ در ورزشگاه پارس شیراز برگزار می شود و در همین روز هم تیم فجر سپاسی در تالش به مصاف تیم چوکای این شهر خواهد رفت.

هم اینک پس از انجام ۹ بازی  ، تیم مس کرمان با ۱۸ امتیاز در صدر جدول جای دارد، هوادار تهران و استقلال خوزستان هم به ترتیب دوم سوم هستند و تیم فجر شهید سپاسی شیراز با ۱۶ امتیاز چهارم شد و ملوان بندر انزلی هم با ۱۵ امتیاز در جایگاه پنجم قرار گرفت، همچنین تیم شهدای قشقایی شیراز با هفت امتیاز در رده شانزدهم ایستاده است.

در رقابت‌های فوتبال دسته یک باشگاه‌های ایران جام آزادگان ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی، تیم‌های اول و دوم جدول راهی لیگ برتر دوره بیست و یکم خواهند شد و ۲ تیم انتهای جدول به دسته دوم سقوط می‌کنند.

تیم‌های چوکا تالش و نود ارومیه هم به ترتیب با ۶ و یک امتیاز در قعر جدول هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =