امسال ۲تن و ۷۵۰ کیلوگرم مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری کشف شد

شهرکرد -ایرنا- رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه محورهای ارتباطی استان به عنوان ترانزیت جنوب به مرکز کشور است، گفت: امسال ۲ تن و ۷۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شد.

سرهنگ سلیمان ریاحی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به افزایش بیش از سه درصدی کشفیات مواد مخدر در استان نسبت به مدت مشابه پارسال، افزود: این میزان مواد مخدر کشف شده در عملیات‌های مختلف کنترل محورهای مواصلاتی، پاکسازی نقاط آلوده و همچنین طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی در استان کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به اینکه محور لردگان به بروجن به عنوان محور ترانزیت جنوب به مرکز کشور است،افزود: بیشترین میزان کشفیات مواد مخدر در استان در محورهای مواصلاتی کشف و ضبط شده است و مواد مخدر سنتی بیشترین میزان کشفیات مواد مخدر در این مدت بوده است.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشاره به اینکه در این مدت ۹۰۰طرح برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر در استان اجرایی شد، گفت: در این مدت ۲هزار و ۸۷۰ نفر از مجرمان که به شکل مختلف در جرائم مواد مخدر دخیل بودند شناسایی،  دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

ریاحی با تاکید بر اینکه برخورد قانونی با افرادی که در امر جرائم مواد مخدر فعالیت دارند یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی است، افزود: با هماهنگی، تعامل و تبادل اطلاعات با دستگاه قضایی برخورد با مجرمان مواد مخدر در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار دارد.

وی از هم استانی‌ها درخواست کرد تا همکاری لازم و اطلاع‌رسانی در خصوص افرادی که در خصوص مواد مخدر فعالیت دارند، یاری‌رسان پلیس در این زمینه باشند.

وی به مردم توصیه کرد، که تخلفات و جرائم حوزه موادمخدر و هرگونه فعالیت مجرمان مواد مخدر را از طریق سامانه ۱۱۰ و همچنین شماره‌های پلیس مبارزه با مواد مخدر ۲۱۸۲۴۶۴۱ و ۲۱۸۲۴۶۳۲ به پلیس مبارزه با مواد مخدر اطلاع رسانی کنند.

به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری سه هزار و ۷۳۲ کیلومتر راه دارد که ۲۵۹ کیلومتر بزرگراه، ۷۶۱ کیلومتر راه اصلی، ۲۹۱ کیلومتر راه فرعی و ۲ هزار و ۳۶۹ کیلومتر راه روستایی است و بخشی از راه‌های ارتباطی این استان از جمله مسیر لردگان به بروجن از مسیرهای ترانزیتی است. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها