انتشار دستخط‌های مجازی و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گفت: کتاب «دستخط‌های مجازی» از مجموعه کتب نشر عقربه در این شهرستان منتشر و راهی بازار نشر شد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ ابراهیم عباس پور روز شنبه اظهار داشت: کتاب دستخط های مجازی نوشته شاعر شیروانی سهیلا رضازاده شمخال است که به عنوان سومین اثر این هنرمند با حمایت این اداره در ۶۳ صفحه و با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه ای چاپ شده است.

وی گفت: این اثر در آینده نزدیک به صورت صوتی نیز منتشر خواهد شد.

تسهیلات قرض الحسنه برای بیماران خاص و زوج های نابارور

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: با توجه به هزینه بالای درمانی و دارویی بیماران صعب العلاج سرطانی و زوج های نابارور و ضرورت حمایت و کمک به آنها، وزارت بهداشت منابعی به منظور اعطای تسهیلات قرض الحسنه به بیماران بی بضاعت و واجد شرایط اختصاص داده است.
دکتر قاسم بیانی افزود: بر همین اساس جلسه ای با بانک رفاه کارگران استان برگزار شد و به منظور تسریع در معرفی بیماران برای درمان و شناسایی بیماران از مراکز درمانی و انجمن های مربوطه اقدامات لازم انجام شده است که پس از استحقاق سنجی، بیماران نیازمند به تدریج و بر اساس ضوابط پیش بینی شده برای دریافت وام به بانک معرفی می‌شوند.

بلعیدن بیش از ۱.۵ کیلوگرم مواد مخدر توسط قاچاقچیان فاروجی 

جانشین فرمانده انتظامی فاروج از دستگیری ۲ قاچاقچی در این شهرستان خبر داد که اقدامات اطلاعاتی و میدانی ماموران مشخص کرده بود قصد انتقال مواد مخدر از استان های جنوبی کشور به خراسان شمالی را دارند.
سرگرد قدیر اژدری افزود: ماموران در بازرسی صورت گرفته، از متهمان مقدار یک کیلو و ۶۵۰ گرم تریاک را که به صورت بلع در معده متهمان جاسازی شده بود، کشف و متهمان را به مراجع قضایی معرفی کردند.  
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها