۲۷ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۴۲
کد خبرنگار: 3004
کد خبر: 84187619
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۰۰۰ قبضه سلاح شکاری تقویت شده کشف شد

تهران-ایرنا- رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از انهدام شبکه فروشندگان سلاح در فضای مجازی و کشف ۲ هزار سلاح شکاری تقویت شده خبر داد و گفت : در این رابطه چهار نفر دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا از اعلام پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سردار «علی ذوالقدری» روز شنبه در تشریح جزئیات این خبر اظهارداشت: در اجرای طرح برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت در فضای مجازی، ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی در رصد های اطلاعاتی از فعالیت باند خرید و فروش اسلحه در فضای مجازی مطلع شدند.

وی با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد، اعضای این شبکه اخیر مقدار فراوانی سلاح شکاری تقویت شده تهیه و در مخفیگاهشان پنهان کرده اند، افزود: در پالایش های اطلاعاتی اعضای این باند شناسایی و مراقبت های ویژه پلیسی از آنان آغاز شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ ابراز داشت: تردد و حرکات متهمان تحت نظر قرار گرفت و  ماموران موفق شدند در عملیات مختلف شبانه روزی یک هفته ای مخفیگاه آنان را در حوالی خیابان فردوسی شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده را در اختیار مرجع  قضائی قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: مراقبت پلیسی از مخفیگاه متهمان ادامه داشت تا اینکه ماموران ضمن حصول اطمینان از حضور کلیه متهمان در مخفیگاه شان موفق شدند در یک عملیات پلیسی هر چهار متهم را دستگیر و  در بررسی های بیشتر از مخفیگاه آنان، ۲ هزار قبضه سلاح شکاری تقویت شده کشف و متهمان به قاچاق بودن اموال کشف شده معترف شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha