۲۷ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۵۲
کد خبرنگار: 2235
کد خبر: 84187614
۰ نفر

برچسب‌ها

۵۰ طرح عمرانی رضوانشهر همزمان با دهه فجر بهره برداری می شود

رشت- ابرنا - فرماندار رضوانشهر گفت: همزمان با دهه فجر ۵۰ پروژه عمرانی عام المنفعه، اشتغالزایی و فرهنگی با اعتباری بالغ بر ۴۵۰ میلیارد ریال در این شهرستان به بهره برداری می رسد.

 محمود قاسمی با اشاره به عنوان پروژه های عمرانی و خدماتی، فرهنگی و آموزشی و اشتغالزایی افزود: مهمترین طرح های قابل افتتاح شامل؛ اشتغالزائی، واحدهای تولیدی خرد و صنعتی، خودکفایی، گردشگری و غیره می باشد.

 نماینده عالی دولت در رضوانشهر همچنین گفت: نصب المان شهداء، در حوزه برق رسانی، کشاورزی، عملیات ساخت و مقاوم سازی مدرسه ۹ کلاسه بنیاد برکت، ۱۷ واحد مسکن مدد جویی، آسفالت بافت روستایی و اجرای سنگ فرش، در حوزه شهری، جدول بندی و آسفالت معابر و پیاده رو سازی و روشنایی معابر پوشش نهر، لوله گذاری جهت جمع آوری آب های سطحی از جمله این طرح هاست که با افتتاح و بهره برداری از آنها برای ۱۲۴ نفر اشتغال موقت و ۵۸ نفر هم به صورت مستقیم اشتغال ایجاد شده است.

 قاسمی تاکید کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت های مربوطه، برنامه های دهه فجر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی انجام و فعالیت های مربوطه در فضای مجازی تقویت می شود.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه"دهه فجر فرصتی برای بازآفرینی انقلاب اسلامی به دست مردم است"، افزود: این ایام 

برای تبیین دستاوردهای نظام و معرفی هرچه بیشتر خدمات انقلاب و دستاوردهای نظام به مردم است.

 وی عنوان کرد : وحدت و انسجام ملی مهمترین پیام و هدف جشن های دهه فجر است که باید مورد توجه همه باشد، در شرایط کنونی جامعه بیش از هر زمانی به این وحدت و انسجام نیاز داریم تا اهداف دشمنان اسلام و انقلاب که ایجاد تفرقه و اختلاف و کمرنگ کردن آیین های دهه فجر است، خنثی شود.

 فرماندار رضوانشهر افزود: تمام سعی و تلاش دشمنان نظام این است که مردم را نسبت به نظام ناامید نمایند لذا ما باید با عملکرد مثبت و اسلامی نقشه های دشمنان را نقش بر آب کنیم.

 فرماندار رضوانشهر همچنین با اشاره به رویداد مهم سیاسی"انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: ایجاد مشارکت حداکثری نیازمند جلب رضایت و بهبود معیشت مردم است و ما مسولین باید در جلب رضایتمندی و ایجاد امید در مردم با ارائه خدمات بیش از پیش تلاش نمائیم.

 شهرستان رضوانشهر با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت و ۱۲۰ روستا در ۷۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها