پذیرش مجازی بیمار دربیمارستان توانبخشی رفیده ممکن شد

تهران-ایرنا- صفحات «ارجاع از طرف پزشک متخصص» و «ارجاع از طرف بیمار» در وب سایت بیمارستان توانبخشی رفیده ایجاد شده است و به این شکل امکان پذیرش بیماران به صورت مجازی فراهم است.

به گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به نقل از بیمارستان توانبخشی رفیده، در بخش ارجاع از طرف پزشک متخصص، فرم مربوطه از جانب پزشک متخصص تکمیل و به بیمارستان ارسال می‌گردد و سپس با توجه به مشکل موجود به بخش مربوطه ارجاع داده شده و بیمار در نوبت بستری قرار می‌گیرد.

در قسمت ارجاع از طرف بیمار، فرم از طرف خود بیمار تکمیل و به بیمارستان ارسال می‌گردد و سپس با توجه به نوع مشکل به بخش مربوطه ارجاع داده می‌شود. به این ترتیب از طریق بیمارستان، با فرد تماس برقرار شده و مواردی که بیمار در فرم مطرح کرده است، مورد بررسی قرار می‌گیرد و در نهایت امور مربوط به پذیرش و بستری وی انجام می‌شود.

پزشکان متخصصی که تمایل به معرفی بیمار دارند و همچنین بیمارانی که خواستار بستری در این بیمارستان هستند، می‌توانند با مراجعه به سیستم ارجاع بیماران در صفحه اصلی وب سایت بیمارستان و تکمیل فرم مربوطه از امکان پذیرش مجازی استفاده نمایند.

 بیمارستان توانبخشی دانشگاهی رفیده از جمله مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی است که با بکارگیری تجهیزات پیشرفته و بهره‌گیری از توان علمی و تخصصی اعضای هیات علمی ضمن ارائه انواع خدمات توانبخشی بصورت سرپایی، برای بیماران تحت حاد (subacute ) - بیماری تحت حاد به بیماریی گفته می شود که از یک بیماری حاد طولانی تر بوده ولی شدت آن کمتر است- که دوران درمان پزشکی و جراحی را گذرانده اند، خدمات تیمی متشکل از انواع خدمات مورد نیاز هر یک از بیماران را در حالت بستری ارائه می‌دهد.

بیمارستان تخصصی توانبخشی رفیده، یک بخش بستری برای ارائه خدمات توانبخشی جسمی، قلبی و ریوی به بیماران بهبود یافته از کرونا اختصاص داده است تا بیماران کرونایی پس از گذراندن دوره درمان ، درصورتی که با مشکلات و عوارض بیماری به لحاظ جسمی، قلبی و ریوی روبه رو بودند، بتوانند از خدمات توانبخشی خاص این بیماری استفاده کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش