نقش بی‌بدیل روحانیون در نیروی انتظامی

تهران - ایرنا - رئیس امور روحانیان سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: نقش طلاب و روحانی در ناجا، نقشی بی بدیل و اثرگذار و ابزار بسیار مهم در راستای تربیت پلیس در تراز انقلاب اسلامی است.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه خبری سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی، حجت الاسلام مهدوی طلب افزود: نیروهای مسلح در نظام اسلامی، علاوه بر آمادگی جسمانی، در زمینه اعتقاد به باورهای دینی و ایمان نیز مسلط هستند و سه اصل تقوا، معرفت و بصیرت مهمترین ویژگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است.

وی ادامه داد: ناجا یک نهاد انقلابی و در متن زندگی مردم است و یک نیروی مسلح اجتماعی و مردم محور است. تعمیق باورهای دینی، ارتقاء بصیرت انقلابی، تزریق روحیه جهادی، تقویت و تعالی و برخورد حکیمانه پلیس با مردم از جمله وظایفی است که روحانیان در نیروی انتظامی که بفرموده ولی امر مسلمین مجاهدان فی سبیل الله هستند در فضایی صمیمی، بدون تکلف باید دنبال کنند.

رئیس امور روحانیان سازمان عقیدتی سیاسی ناجا افزود: سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در لبیک به فرمایش فرماندهی معظم کل قوا «مدظله العالی» که فرمودند،  در مجموعه نیروهای مسلح، هر جا علما، روحانیان، فضلا و طلاب جوان با همان منش روحانی حضور داشته اند تاثیرات بسیار گرانبهائی بر جای گذاشته اند، اقدام به جذب و گزینش و بکارگیری طلاب و روحانیان جوان، ولایی، انقلابی و دارای مهارت برای حضور در مجموعه ناجا کرده است.

جت الاسلام مهدوی طلب اضافه کرد: یکی از مطالبات و منویات مقام معظم رهبری ساخت و تربیت پلیس در تراز انقلاب اسلامی و جامعه قرآنی است که نقش روحانیان سازمان عقیدتی سیاسی در تحقق این امر مهم پر رنگ و اثر گذار و رسالتی الهی است.

وی با اشاره به شرایط عمومی مندرج در کانال اطلاع رسانی برای جذب و گزینش سازمان عقیدتی سیاسی به آدرس @montazer۰۲۵  در پیام رسان ایتا و یا شماره های ۰۲۵۳۷۷۰۶۰۱۰ و ۰۲۵۳۷۷۰۶۳۴۴، آمادگی همکاری با اعزم روحانی را اعلام کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

سرخط اخبار جامعه