۲۷ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۱
کد خبرنگار: 3184
کد خبر: 84187366
منبع: با مشارکت بانک پارسیان source
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۰ هزار فقره تسهیلات به مددجویان کمیته امداد پرداخت می‌شود

بانک پارسیان ۳۰ هزار فقره تسهیلات به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) پرداخت می‌کند.

بانک پارسیان با امضای تفاهم نامه بین بانک پارسیان، کمیته امداد امام خمینی(ره) و صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان به مددجویان تسهیلاتی را پرداخت می‌کند.

هدف اصلی امضای این تفاهم نامه که سه شنبه ۲۳ دی ماه به امضای کورش پرویزیان و سید مرتضی بختیاری رسید، تامین هزینه یک هزار میلیارد ریالی تکمیل لوله کشی گاز مناطق مسکونی ۳۰ هزارمددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) بوده است.

مدیرعامل بانک پارسیان در مراسم امضای این تفاهم نامه، اجرای مسئولیت های اجتماعی را یکی از اولویت‌های مهم بانک پارسیان عنوان کرد و اظهار داشت: حمایت از سازمان های مردم نهاد مانند کمیته امداد، سازمان بهزیستی، انجمن های مددکاری و همچنین ساخت مدرسه در مناطق محروم و آسیب دیده از سیل و زلزله و راه اندازی پویش های اجتماعی به صورت جدی از جمله اقداماتی است که طی سال‌های اخیر توسط بانک پارسیان انجام شد.

دکتر کورش پرویزیان ضمن قدردانی و تشکر از بختیاری و مجموعه کمیته امداد، خاطر نشان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) این فرصت را برای بانک پارسیان و کارکنان آن فراهم کرد تا در این کار خیر و خداپسندانه سهیم شده و سبب فیض و برکت برای سهامداران و مشتریان شوند.

رئیس کمیته امداد نیز در این مراسم با قدردانی از بانک و صندوق قرض الحسنه پارسیان به منظور همکاری با کمیته امداد در اجرای لوله کشی گاز منازل مددجویان، گفت: اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه از سوی این بانک برای خانواده های تحت حمایت امداد، کار ارزشمندی است که امیدواریم به زودی شاهد برکات آن باشیم.

سید مرتضی بختیاری، افزود: بانک پارسیان همکاری بسیار خوبی با کمیته امداد در ارائه وام اشتغال به جامعه هدف این نهاد داشته و در توانمندسازی خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) نقش موثری ایفا کرده است.

گفتنی است در این مراسم دکتر فقیری، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان و دیگر مدیران مجموعه صندوق قرض الحسنه و کمیته امداد حضور داشتند.

شایان ذکر است؛ بر اساس تفاهم نامه های همکاری مشترک بانک پارسیان و بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از سوی بانک پارسیان تاکنون ۱۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه‌ی اشتغال به ۳۵ هزار طرح اشتغالزایی اجتماع محور بنیاد برکت پرداخت شده است.
 

منبع: با مشارکت بانک پارسیان source

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

سرخط اخبار اقتصاد