برنامه تنظیم شده برای تحقق مطالبات رهبری در آموزش و پرورش ابلاغ شد

تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش در نامه ای برنامه تنظیم شده برای تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب را به استان ها ابلاغ کرد.

به گزارش روز شنبه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محسن حاجی میرزایی با ارسال نامه‌ای  به استان ها، برنامه تنظیم شده برای تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب را که در کارگروه مشترک، تدوین و کمیسیون تلفیق نهایی و ارائه شده است، برای اجرا ابلاغ کرد.

 در این بخشنامه آمده است: اجرای شایسته و بدون کاستی این برنامه، مطالبات ملت ایران و مقام معظم رهبری از وزارت آموزش و پرورش است که ضرورت دارد با جدیت و مراقبت حداکثری و تمرکز بر تحقق نتایج مورد نظر در دستور کار قرار گیرد و گزارش پیشرفت کار مطابق زمان بندی ابلاغ شده به طور مستمر ارائه شود.

براساس این گزارش، سی وچهارمین اجلاس سراسری روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور در سال پایانی دولت دوازدهم با شعار محوری «فناوی های نوین – استمرار یادگیری – تربیت تمام ساحتی براساس سند تحول بنیادین » برای نخستین بار با حضور مقام معظم رهبری برگزار شد. محورهای بیانات مقام معظم رهبری در جلسه شورای معاونان و مدیران کل کشور نهایی و برنامه های مورد نظر برای تحقق این مطالبات تدوین و ارسال شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش