دادستان باغملک:شهردار میداود با قرار کفالت آزاد است

اهواز -ایرنا- دادستان باغملک گفت: حکم بازداشت شهردار میداود به اتهام استفاده از اموال عمومی صادر که با قرار کفالت آزاد شد.

سهراب لهراب شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یک دستگاه لودر متعلق به شهرداری میداود روز پنجشنبه در زمین‌های اطراف شهر واژگون شد که در همان روز حکم بازداشت شهردار و راننده لودر خاطی صادر شد که راننده در همان روز راهی بازداشتگاه شد.

دادستان باغملک با بیان اینکه شهردار میداود در روز وقوع حادثه خارج از شهرستان بوده است تأکید کرد: به همین دلیل وی بازداشت نشد اما امروز صبح با مراجعه به دادگستری توضیحات خود را ارائه داد.

لهراب با بیان اینکه تا زمان تکمیل پرونده، شهردار میداود با قرار کفالت آزاد خواهد بود تصریح کرد: شخصا از توضیحات وی متقاعد نشدم اما برای ادامه روند رسیدگی باید منتظر تکمیل پرونده باشیم.

وی ادامه داد: شهردار و راننده لودر باید تمام خسارت وارد شده به این وسیله را پرداخت کنند و ریالی از بیت المال در این زمینه هزینه نخواهد شد.

دادستان باغملک در پایان گفت: خط قرمز ما حراست از بیت المال است و با مدیرانی که به این مقوله بی اهمیت باشند و از وسایل عمومی برای کارهای شخصی استفاده کنند برخورد می‌کنیم.

میداود یکی از بخش‌های سه‌گانه شهرستان باغملک در شرق خوزستان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =