ادیب زاده: اجازه نخواهیم داد در روند پیشرفت مرکز وکلا مانعی ایجاد کنند

تهران- ایرنا- نایب رئیس شورای عالی وکلا و رئیس کمیسیون حمایت اعضاء و صیانت مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده گفت: اجازه نخواهیم داد با تنگ نظری مانعی در روند پیشرفت این مرکز ایجاد کنند.

به گزارش جمعه شب ایرنا، یوسف رضا ادیب زاده افزود: این مرکز از بدو تاسیس تاکنون در راستای تحقق اهداف قوانین موضوعه به وظایف خود عمل کرده و از بدو ورود علی بهادری جهرمی ریاست این مرکز در حوزه‌های وکلا و کارشناسان رسمی و در حوزه مشاوره خانواده فعالیت خود را به نحو چشم گیری گسترش داده است.

وی گفت: این در حالیست که در حال حاضر این مرکز علاوه بر انجام امور وکالت، کارشناسی و مشاوره خانواده، فعالیت های خود را در حوزه های علمی، آموزشی و پژوهش در زمینه‌های تخصصی با استفاده از ظرفیت‌های منسجم و هماهنگ موجود با استفاده از توان سرمایه‌های انسانی متخصص گسترش داده و به جرأت می‌توان گفت در حال حاضر این مرکز یکی از برترین مراکز ارائه خدمات تخصصی (مشاوره ای، حقوقی و کارشناسی )در کشور است.

نایب رئیس شورای عالی وکلا با بیان اینکه‌ مرکز همیشه آمادگی خود را برای ارائه خدمات تخصصی به تمامی نهادها و دستگاههای اجرائی کشور اعلام کرده، افزود: در حوزه‌های مختلف خدمات صنفی، این نوع خدمات به اقشار کم بضاعت، ایثارگران عزیز و خانواده‌های معظم شهدا بصورت تبرعی و معاضدتی ارائه می‌شود.

ادیب زاده گفت: علیرغم موانعی که بعضا بر سر راه مرکز ایجاد می شود، با مدیریت صحیح و برنامه های تحولی ضمن فراهم شدن امنیت شغلی عزیزان در هر سه حوزه مرتبط، همچنان پرچم دار ارائه خدمات کارشناسی، وکالت و مشاوره در کشور هستیم و اجازه نخواهیم داد با تنگ نظری مانعی در روند پیشرفت مرکز ایجاد کنند.

وی تصریح کرد: کمیسیون حمایت از اعضاء و صیانت مرکز با جدیت تمام در جهت حمایت از همه اعضای خانواده این مرکز فعالیت خود را آغاز کرده و در تحقق این هدف از هیچ تلاشی در خدمت به عزیزان  دریغ نخواهد کرد.

ادیب زاده در پایان از ریاست قوه قضاییه بواسطه عزم راسخش در مبارزه با فساد قدردانی کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

سرخط اخبار جامعه