تظاهرات بحرینی‌ها علیه عادی سازی روابط دولت منامه با رژیم صهیونیستی

تهران - ایرنا - مردم بحرین روز جمعه در اعتراض به عادی سازی روابط کشورشان با اسرائیل و معرفی کاردار سفارت این رژیم در منامه، بار دیگر تظاهرات کردند و پرچم رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند.

به گزارش ایرنا، پایگاه الخلیج الجدید جمعه شب اضافه کرد: شرکت کنندگان در این تظاهرات با در دست داشتن بنرهایی، بار دیگر عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی را محکوم کردند و انتصاب نماینده رژیم اسرائیل در بحرین را اقدامی تحریک آمیز دانستند.

بر اساس این گزارش، در این تظاهرات که در تصاویر آن در شبکه های اجتماعی نیز انتشار یافته است، شرکت کنندگان تاکید کردند که شهروندان تل آویو در بحرین در امان نخواهند بود.  

اعتراض کنندگان با در دست داشتن بنرهایی که روی آنها نوشته شده بود «اسرائیل یک کشور نیست، یک رژیم اشغالگر جنایتکار است»  ، پرچم این رژیم را به آتش کشیدند.  

دولت بحرین، در اواسط سپتامبر گذشته در کاخ سفید و با حضور «دونالد ترامپ م رئیس جمهور آمریکا»   توافق نامه عادی سازی با رژیم صهیونیستی امضا کرد.

به دنبال امضای این توافق در ۱۸ نوامبر گذشته وزرای خارجه رژیم اسرائیل و بحرین توافق کردند که سفارتخانه های خود را در منامه و تل آویو ایجاد کنند.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =