بیماران چشمی در نایسر سنندج رایگان ویزیت و درمان می‌شوند

سنندج  - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج گفت: هفت نفر از پزشکان متخصص و فوق‌تخصص به مدت سه روز بیماران چشمی در ناحیه منفصل شهری سنندج را ویزیت می‌کنند.

به گزارش ایرنا، سرهنگ حسن عسگری روز جمعه در حاشیه بازدید از ویزیت رایگان بیماران چشمی توسط گروه جهادی چشم‌پزشکی شهید رهنمون اظهار داشت: در اجرای این طرح که از روز گذشته آغاز شده است، بیماران شناسایی‌ شده و نیازمند ویزیت رایگان می‌شوند و افرادی که نیاز به عینک داشته باشند بصورت رایگان عینک به آنها اهدا خواهد شد.

وی افزود: بیمارانی هم که چشم آنها به عمل جراحی نیاز داشته باشند و از نظر مالی در مضیقه باشند، با معرفی به بیمارستان کوثر سنندج بصورت کاملا رایگان درمان می‌شوند.

مسوول بسیج جامعه پزشکی سپاه بیت‌المقدس کردستان نیز در این زمینه گفت: طرح ویزیت رایگان چشم از چهار ماه پیش در استان کردستان شروع شده و تاکنون بیش از سه هزار و ۵۰۰ نفر در هفت شهرستان استان ویزیت و غربالگری شده‌اند.

محسن رمضان‌زاده افزود: تاکنون ۲ هزار و ۵۰۰ عینک رایگان به بیماران نیازمند در استان اهدا شده و با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی نیز بیماران نیازمند در بیمارستان کوثر سنندج مورد عمل جراحی قرار گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه اکنون هم ۶۰ بیمار از شهرستان‌های بیجار، مریوان و کامیاران در طول سه روز عمل جراحی چشم می‌شوند اضافه کرد: برنامه ویزیت رایگان و عمل جراحی تا اتمام کامل شهرستان‌های استان ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =