امام جمعه خلخال: اعتبارات استانی عادلانه توزیع شود

اردبیل _ ایرنا _ امام جمعه خلخال گفت: مسئولیت، اعتبارات و امکانات در اختیار مدیران اجرایی و نمایندگان امانتی از جانب خدواند است و باید به نحو احسن نسبت به حفظ این امانت و توزیع عادلانه و مساوی اعتبارت عمل شود.

به گزارش ایرنا ، حجت‌الاسلام کریم اسدی در خطبه‌های نماز جمعه خلخال افزود: برغم ظرفیت‌های خدادادی بی‌شمار در خلخال ، این شهرستان موفق به دستیابی به جایگاه واقعی خود و رشد و توسعه نشده است.

امام جمعه خلخال همچنین با اشاره به بیانات اخیر و مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران افزود: برای بازگشت به مذاکرات برجام عجله‌ای نداریم و تا زمانی که تحریم‌های ظالمانه از میان برداشته نشده و طرف مقابل همچنان به بدعهدی‌های خود در خصوص برجام ادامه دهد لزومی به بازگشت به این مذاکرات نیست.

خطیب جمعه خلخال اظهارکرد: تحریم یک جنایت و خیانت بزرگ از سوی آمریکا و هم‌پیمانانش در حق مردم ایران است و تا زمانی که این تحریم‌ها بصورت کامل از پیش روی ملت ایران برداشته نشود ، مذاکره معنا نخواهد داشت.

وی با تسلیت سالروز شهادت بانوی بزرگ اسلام  حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: انتظار می‌رود مراسم یکشنبه هفته آینده با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا برگزار شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها