حاکمان سعودی جاده‌صاف‌کن‌ طرح‌های رژیم صهیونیستی شدند

تهران- ایرنا- دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل، حاکمان سعودی را جاده صاف کن طرح‌های بی ثبات کننده رژیم صهیونیستی دانست و افزود: به نفع ریاض است که به جمهوری اسلامی ایران که سازنده‌ترین نقش را در کمک به ثبات و امنیت پایدار منطقه‌ای ‌و جهانی دارد، اعتماد کند.

به گزارش روز جمعه ایرنا از خانه ملت، «حسین امیرعبداللهیان» اظهارات اخیر وزیر خارجه عربستان سعودی و اتهام بی اساس به جمهوری اسلامی ایران را تکراری و کسل کننده خواند و افزود: ریاض باید به جنگ علیه مردم مظلوم یمن و کشتار زنان ‌و کودکان یمنی پایان دهد.

 دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل گفت: حمایت آشکار و پنهان ریاض از تروریسم تکفیری و داعش در منطقه، در این سالها بر همگان، بویژه مردم عراق و سوریه به روشنی اثبات شده است.

امیرعبداللهیان ادامه داد: متاسفانه حاکمان سعودی اکنون به جاده صاف کن طرح های بی ثبات کننده رژیم تروریستی و جعلی اسراییل در منطقه مبدل شده و در مقابل کشورهای مسلمان منطقه رفتاری غیر سازنده دارند.

امیرعبداللهیان ریاض را به رفتار سازنده و دوستی با همسایگان و منطقه فرا خواند و تاکید کرد: حاکمان عربستان بهتر است سیاست جنگ افروزی، پرورش تروریسم و همراهی علیه تحریم ملت ها را متوقف کنند.

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل خاطرنشان کرد: به نفع ریاض است که به همسایگان و اهالی منطقه و جمهوری اسلامی ایران که سازنده ترین نقش را در کمک به ثبات و امنیت پایدار منطقه ای ‌و جهانی دارد اعتماد کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =