مانور کشف و جمع‌آوری برق‌های غیرمجاز و ماینر دربوشهر آغاز شد

بوشهر-ایرنا- سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: با هدف اعمال مدیریت مصرف گاز و برق و کاهش بار شبکه، طرح جهادی کشف و جمع‌آوری برق‌های غیرمجاز، ماینرها (دستگاه‌های استراج ارز دیجیتال) در این استان آغاز شد.

به گزارش ایرنا، صادق زنده‌بودی جمعه در آیین آغاز این طرح کشوری در بوشهر افزود: انشعاب‌های غیرمجاز منجر به ایجاد تلفات، افزایش بار شبکه و اعمال خاموشی‌های ناخواسته در  شبکه برق می‌شوند که ساماندهی آنها  در استان بوشهر هدف اساسی این مانور است.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه به تازگی فعالیت ماینرها به کمبود برق در کشور دامن زده است کشف و قطع برق این دستگاه‌ها در استان بوشهر  در دستور کار قرار گرفته است.

زنده‌بودی ادامه داد: اولویت نخست این شرکت تأمین برق مشترکان خانگی است و به همین منظور تمام ظرفیت‌ها برای تامین برق پایدار آنها به کار گرفته شده است.

وی اظهار کرد: با توجه به کمبود گاز در برخی از استان‌های کشور از مشترکان هم استانی انتظار می‌رود در راستای تامین برق و جلوگیری از خاموشی، مدیریت مصرف گاز و برق را در اولویت قرار دهند.

زنده‌بودی با تقدیر از مشترکان برق برای صرفه‌جویی و گذر بدون خاموشی از تابستان گفت: امید می‌رود این همکاری در مقطع کنونی که برخی از مشترکان با کمبود گاز مواجه هستند نیز با موفقیت ادامه یابد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها