۱۷۵۰ بسته معیشتی تبرکات فاطمی در کرج توزیع شد

کرج - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کرج گفت: یک هزار و ۷۵۰ بسته معیشتی به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) با عنوان «تبرکات فاطمی» در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

مصطفی حمزه زاده شامگاه پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تعدادی از موقوفات با نیت اجرای روضه خوانی و تعزیه خوانی برای حضرت زهرا (س) وقف شده اند که در سال جاری با توجه به شرایط موجود به دلیل بیماری کووید ۱۹ و ممانعت از اجرای برنامه های روضه خوانی، طرح توزیع بسته های معیشتی با عنوان تبرکات فاطمی به اجرا گذاشته شد.

وی اظهار داشت: به همین منظور از محل این موقوفات بسته های معیشتی تهیه و در کنار بسته بندی این بسته ها برنامه روضه خوانی برای حضرت زهرا (س)‌ توسط مداحان اهل بیت (ع) انجام شد.

وی با بیان اینکه به همین منظور همایشی نیز در آستان مقدس امامزاده طاهر (ع)‌مهرشهر کرج امشب برپا  شد، گفت: در این مراسم نیز  حین توزیع بسته ها روضه خوانی و مرثیه سرایی برای مظلومیت اهل بیت (ع)‌و حضرت زهرا (س) اجرا شد.

توزیع ۲۴۰ بسته معیشتی با همکاری بسیج مداحان البرز

حمزه زاده افزود: همچنین فردا جمعه نیز با همکاری بسیج مداحان استان ۲۴۰ بسته معیشتی دیگر ویژه آسیب دیدگان کرونایی این قشر توزیع می شود.

وی اظهار داشت: آیین نمادین این مراسم در آستان مقدس امامزاده حسن (ع)‌کرج همراه با سخنرانی و روضه خوانی با رعایت پروتکل های بهداشتی و با تعداد محدودی از مداحان و عزاداران برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها