۲۵ دی ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۲۵
کد خبرنگار: 1026
کد خبر: 84186091
۰ نفر

برچسب‌ها

سرپرست شهرداری ساری پنج مدیر جدید معرفی کرد

ساری - ایرنا - سرپرست شهرداری ساری یک هفته پس از انتصابش از سوی استاندار مازندران ، پنج مدیر جدید شهرداری این شهر را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ساری ، حمیدرضا مرادی در نخستین تغییر و تحول مدیریتی به عنوان سرپرست شهردار مرکز مازندران ، سیدحسین صالح نیا را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع و علیرضا حمیدی را به عنوان سرپرست معاونت خدمات شهری منصوب کرد.

مرادی همچنین به حمیدرضا صابر به عنوان سرپرست حوزه شهردار ، علی اکبر امینی به عنوان سرپرست دفتر شهردار و مجید رستم نژاد به عنوان سرپرست مدیریت بازرسی شهرداری ساری حکم داد.

سرپرست شهرداری ساری هدف از تغییر و تحول اخیر در بدنه مدیریتی این شهر را توسعه خدمات رسانی به مردم برشمرد و از مدیران جدید شهرداری خواست تا در راستای خدمات رسانی به مردم تلاش کنند.

مرادی با تاکید بر این که عزم شهرداری در دوره جدید مدیریتی برای رفع نواقص و خدمت رسانی بهتر به شهروندان جدی است ، گفت: بنده و همکارانم در مجموعه شهرداری مرکز استان با تمام توان در مسیر خدمت رسانی بیشتر و مطلوب تر به شهر و شهروندان خواهیم بود و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

براساس این گزارش ، سرپرست شهرداری ساری همچنین از زحمات و خدمات چند ماهه سید عباس راد سرپرست سابق معاونت توسعه مدیریت و منابع و امیرحسین پاکزاد سرپرست سابق معاونت خدمات شهری قدردانی و برای آنان در مسیر ادامه خدمت در مسئولیت مدیر مالی شهرداری ساری و مسئولیت اداره حقوقی شهرداری آرزوی موفقیت کرد.

سید عباس راد در این مدت با حفظ سمت در جایگاه مدیر مالی شهرداری ساری سرپرستی معاون توسعه مدیریت و منابع و امیرحسین پاکزاد نیز با حفظ سمت در ریاست اداره حقوقی شهرداری مسئولیت سرپرستی معاونت خدمات شهردری را بر عهده داشتند.

حمیدرضا مرادی که از سال ۹۸ ریاست حراست شهرداری ساری را بر عهده داشت ، پنجشنبه ۱۸ دی ماه با حکم استاندار مازندران به عنوان سرپرست شهرداری ساری آغاز به کار کرد.

اختیارات شورای شهر ساری از جمله تعیین شهردار از ۱۶ دی ماه در پی انحلال این شورا از سوی هیات حل اختلاف وزارت کشور به استاندار مازندران به عنوان قائم مقام این نهاد واگذار شد. احمد حسین زادگان در حال حاضر تمامی اختیارات و وظایف شورای شهر ساری را برعهده دارد.

شورای شهر ساری بر سر پرونده فساد و تضییع حقوق عمومی شهرداری ساری که باعث دستگیری تمامی ۹ عضو اصلی آن شده است ، منحل شد. شهردار ساری نیز ۱۷ آبان ماه امسال بر سر همین پرونده دستگیر و بازداشتشد.

پرونده فساد شهرداری ساری برای نخستین بار تیر ماه سال ۹۷ رسانه ای شد ولی دستگیری اعضای شورای شهر از اوایل تابستان امسال شروع شد و در نهایت آخرین روزهای ماه آذر تمامی ۹ عضو اصلی پایشان به پرونده باز شد و دستگیر شدند.

پرونده فساد شهرداری ساری همچنان باز است و دادگستری مازندران اعلام کرد که احتمالا دستگیری های بیشتری بر سر این پرونده صورت خواهد گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها