مجمع مطالبه‌گران متخصص رضوی در خراسان رضوی آغاز به کار کرد

مشهد- ایرنا - رییس شورای مرکزی مجمع مطالبه‌گران متخصص رضوی گفت: این مجمع از دو هفته پیش مجوز رسمی فعالیت‌های خود را دریافت کرد و پس از خراسان رضوی در سایر استان‌ها نیز فعال خواهد شد.

هاشم دائمی روز پنجشنبه در نشست خبری آغاز به کار این مجمع افزود: بعد از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص توجه ویژه به مطالبه‌گری، گام‌های موثری در راستای برافراشته نگه‌داشتن پرچم مطالبه‌گری و حرکت ثمربخش آن در مسیر عدالت ‌خواهی برداشته شد.

وی ادامه داد: مطالبه‌گری‌ها باید به‌گونه‌ای باشد که منافع آن در سطح جامعه و زندگی مردم ملموس و مشهود شود و معتقدیم مطالبه‌گری‌ها که گاهی با ایرادات و انتقادها هم همراه است باید با نهایت تکریم و احترام و به‌ دور از هرگونه توهین و بی‌احترامی باشد.

رییس شورای مرکزی مجمع مطالبه‌گران متخصص رضوی با تاکید بر بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص برافراشته شدن این پرچم توسط جوانان انقلابی گفت: امروزه در دیگر کشورها اقدامات ظالمانه‌ای علیه ایران صورت می‌پذیرد و جنبش‌های مطالبه‌گر هم به سهم خود در جهت مقابله با اقدامات شوم دشمنان گام برداشتند که یکی از مجموعه‌ها که به تازگی شکل گرفته مجمع مطالبه‌گران متخصص رضوی است.

وی افزود: این مجمع در نظر دارد با حضور کارشناسان و متخصصان حاضر در کمیته‌های ۱۳ گانه، مشکلات موجود در حوزه‌های مختلف را برطرف کند.

دائمی با بیان اینکه در مجمع مطالبه‌گران متخصص رضوی ۱۳ کمیته تخصصی خانواده، رسانه و مطبوعات، سیاسی، اقتصادی، حقوقی، اجتماعی، فرهنگی، هنری، علمی و پژوهشی، ورزشی، سلامت، جوانان و بانوان فعال است، ادامه داد: در ذیل کمیته‌های تخصصی مجمع در هر کمیته تخصصی پنج تا هفت عضو اصلی وجود دارد و در کنار آن کارگروه‌های تخصصی آن کمیته فعال است و امیدواریم بتوانیم گام‌های موثر و ثمربخشی با همکاری کمیته‌های ۱۳ گانه برداریم.

وی گفت: عمده مشکلات این استان حول محور اقتصاد و عمده نیازها در زمینه سرمایه‌گذاری و اشتغال است و در کنار آن موضوعات و مشکلاتی در خصوص اعتیاد، ازدواج، فرزندآوری، طلاق و دیگر مشکلات دیده شده که امیدواریم با همت همه‌جانبه برطرف شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها