تیم فوتبال آلومینیوم اراک برای دیدار با گل‌گهر شرایط روحی خوبی دارد

اراک - ایرنا - مدیر تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: این تیم برای دیدار فردا (جمعه) با گل گهر سیرجان از شرایط روحی و روانی خوبی برخوردار است و امیدوار است سه امتیاز بازی را از آن خود کند.

«حمیدرضا عبداللهی» عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار با گل‌گهر سیرجان افزود: تیم آلومینیوم اراک با وجود چند بازی فشرده در لیگ در شرایط روحی و روانی خوبی قرار دارد اما چیزی که تیم ما را به چالش کشیده کمبود وقت برای تمرینات تاکتیکی بوده است.

وی بیان کرد: فشردگی بازی‌های اخیر برای همه تیم‌ها این مشکلات را به وجود آورده اما در هر صورت تلاش شده تا در زمان تمرین، بهترین استفاده از زمان برده شود.

مدیر تیم فوتبال آلومینیوم اراک ادامه داد: به صورت تئوری با بازیکنان کار شده و موارد فنی لازم به آنان گوشزد شده است.

عبدللهی اظهار داشت: توانایی‌های تیم گل گهر به خوبی رصد شده و امید است فردا (جمعه) شرایط بازی به نفع آلومینیوم اراک رقم خورد و سه امتیاز بازی مقابل گل گهر را کسب کنیم.

وی اظهار داشت: تیم گل گهر از سرمربی موفق و بازیکنان خوبی برخوردار است و در کل تیم بزرگی در لیگ محسوب می‌شود اما با همه این موارد به امید پیروزی وارد زمین می شویم و یک بازی خوب را از خود به نمایش خواهیم گذاشت.

مدیر تیم فوتبال آلومینیوم اراک اضافه کرد: نوع فوتبال تیم گل‌گهر مشخص است و ما توانایی آنها را به خوبی رصد کرده ایم اما به پشتوانه کادر فنی و بازیکنان آمادگی داریم که برای کسب حداکثر امتیاز رقابت کنیم.

عبداللهی گفت: ربیعخواه تنها مصدوم آلومینیوم اراک در بازی فردا است و با وجود اینکه تازه وارد لیگ برتر شده‌ایم اما هیچ تیمی در مقابل ما بازی راحتی را تجربه نخواهد کرد.

تیم فوتبال آلومینیوم اراک اواخر مردادماه امسال پس از ۱۸ سال به لیگ برتر راه یافت و قرار  است فردا در جریان این لیگ با میهمان خودگل گهر سیرجان به رقابت بپردازد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها