وزیر راه: پیمانکاران پرداخت مطالبات کارگران را در اولویت قرار دهند

شاهرود - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی گفت: پیمانکاران باید پرداخت مطالبات کارگران را با توجه به تخصیص های پرداختی در اولویت قرار دهند.

به گزارش ایرنا، محمد اسلامی عصر پنج شنبه در بازدید از محور میامی - کلاته خیج در جمع مردم میامی در پاسخ به مطالبات کارگران شرکت های پیمانکاری ،افزود: عدم پرداخت حقوق کارگران توسط پیمانکاران راهسازی پذیرفتنی نیست و باید در تخصیص ها نظارت کافی صورت پذیرد.

وی گفت : طرح های نیمه تمام راهسازی در شهرستان میامی با جدیت دنبال می شود.

اسلامی با توجه به درخواست مردم میامی در راستای کاهش حریم جاده بین الملی و کمربندی خلیج فارس میامی ، اظهار داشت: کاهش حریم جاده ها  امکانپذیر نیست.

بهسازی راه میامی - جاجرم ، بهسازی راه های روستایی ، احداث پل زیر گذر در شهر میامی ، بهسازی راه های فرومد و بهسازی محور میامی - کاهک از خواسته های مردم میامی بود که دستورات لازم توسط وزیر راه و شهرسازی داده شد.

وزیر راه و شهرسازی برای بازدید از طرح های زیرساختی در حوزه راه، بافت فرسوده، مسکن و سایر موارد مرتبط با این وزارتخانه ۲ روزه به استان سمنان سفر کرده است. 

بیش از  ۶۰ درصد راه های استان سمنان در شهرستان های شاهرود و میامی قرار دارد. 

۶۶۰ کیلومتر از مسیر اصلی تهران - مشهد در استان سمنان واقع شده که سالانه نزدیک به ۱۵ میلیون زائران امام رضا (ع) از این محور تردد می کنند. 

شهرستان میامی با جمعیتی بیش از ۴۰ هزار تن در شرق استان سمنان قرار دارد . 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها