مربی پیکان: برای کسب پیروزی به میدان می رویم

اصفهان_ایرنا_مربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: در دیدار مقابل سپاهان اصفهان برای کسب سه امتیاز و پیروزی به میدان می رویم.

به گزارش ایرنا. حسین پاشایی، عصر پنجشنبه در نشست خبری مجازی پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان افزود: در مقابل سپاهان، تمام سعی و تلاش خود را خواهیم کرد که دست پر و با امتیاز، اصفهان را ترک کنیم.

وی با بیان اینکه تیم سپاهان نیاز به تعریف و تمجید ندارد، اظهار داشت: این تیم کیفیت بالایی در لیگ برتر دارد و از لحاظ ساختار باشگاهی، بازیکنان و کادر فنی، قوی و باکیفیت است.

پاشایی افزود: پیکان هم بعنوان یک تیم بسیار قوی و منسجم از کیفیت کاری مشخصی برخوردار است.

 وی اظهار داشت: برنامه ریزی تیم ما ارائه بازی خوب در دیدار فرداست تا هواداران از آن لذت ببرند.

مربی پیکان گفت: برای رسیدن به دروازه سپاهان راهکارهای مختلفی ارائه می شود که استفاده از پرتاب های بلند اوت دستی، یکی از آنهاست.

مربی پیکان گفت: ما تیم جوانی داریم و نباید انتظارات از آن بالا برود با این حال برای کسب رتبه آبرومند و کسب بهترین نتیجه در پایان فصل، تمام تلاش خود را خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: سپاهان و پیکان شاید امتیاز یکسانی در جدول رده بندی لیگ برتر داشته باشند ولی از نظر صرف هزینه و داشتن بازیکنان اسم و رسم دار قابل مقایسه نیستند و جدال آنها نابرابر است.

پاشایی تصریح کرد: برای کسب نتیجه لازم در دیدار فردا همه تلاش خود را خواهیم کرد و امیدوارم دست پر، اصفهان را ترک کنیم.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم های فوتبال سپاهان و پیکان از ساعت ۱۵ فردا جمعه ۲۶ دی در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها