تیم تیراندازی اهداف پروازی "دریاچه ارومیه" مقابل "دراک شیراز" پیروز شد

ارومیه- ایرنا- رییس هیات تیراندازی آذربایجان‌غربی گفت: تیم "دریاچه ارومیه" در هفته ششم لیگ برتر اهداف پروازی کشور مقابل تیم "دراک شیراز" به برتری دست یافت.

حبیب‌الله قربانی روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقات پس از هشت سال وقفه با شیوه جدید و رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی از روز ۱۳ آبان‌ماه آغاز شده که تیم "دریاچه ارومیه" نماینده آذربایجان‌غربی در هفته ششم این رقابت‌ها مقابل تیم "دراک شیراز" با نتیجه چهار بر یک پیروز شد.

وی اضافه کرد: در رقابت انفرادی این مسابقه و در بخش تراپ "سعید صدری" برابر "حسین دهقان"، "علیرضا عسگری" برابر "محمدکریم کریمی" و "بابک یگانه" برابر علی حافظی" و در بخش تراپ بانوان "شیوا فرح‌پور" برابر "غزاله جهاندار" پیروز شدند و در بخش اسکیت "امیرمحمد دادگر" در مقابل "عبدالقادر شیرمحمدی" شکست خورد.

قربانی گفت: در پایان سه راند ماده‌های تراپ و اسکیت، "صنایع بازیافت راتا شمال" و "صنایع شیر ایران پگاه" نیز بر تیم‌های "هیات تیراندازی کرمان" و "هوماک" به پیروزی دست یافتند؛ در این هفته تیم "بیمارستان نیکان" با قرعه استراحت مواجه بود.

رییس هیات تیراندازی آذربایجان‌غربی اضافه کرد: در نتایج جدول انفرادی در بخش تراپ آقایان "بابک یگانه" با امتیاز ۶۷ از تیم دریاچه ارومیه عنوان نخست و در بخش تراپ بانوان "شیوا فرح‌پور" با ۶۰ امتیاز از این تیم عنوان دوم را در این هفته کسب کردند.

وی اضافه کرد: این هفته از مسابقات به میزبانی "دراک شیراز" برگزار شد.

قربانی گفت: در پایان هفته ششم تیم "دریاچه ارومیه" بعد از تیم‌های "صنایع شیر ایران پگاه"، "بیمارستان نیکان" و صنایع بازیافت راتا شمال" در رده چهارم قرار دارد.

رییس هیات تیراندازی آذربایجان‌غربی اضافه کرد: تیم دریاچه ارومیه در این رقابت‌ها با هفت ورزشکار به نام‌های «بابک یگانه»، «علیرضا عسگری»، «سعید صدری»، «محمد خواست خدایی»، «کامران افشاری» و «محمد خاصه خدایی» در رشته تراپ مردان، «امیرمحمد دادگر» در رشته اسکیت مردان و «شیوا فرح‌پور» و «پریسان منصوری» در تراپ زنان حضور یافته است.

قربانی افزود: این تیم هم‌اکنون با یک بازی کمتر، دارای ۳ پیروزی و ۲ شکست است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها