سردار اشتری: کشف محموله‌های قاچاق در کشور۳۰ درصد افزایش یافت

اصفهان - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی از افزایش ۳۰ درصدی کشف محموله‌های قاچاق در ۹ ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: تولید و بکارگیری سامانه‌های هوشمند شناسایی محموله‌های قاچاق در دستور کار قرار دارد.

سردار "حسین اشتری" روز پنجشنبه در حاشیه مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث ساختمان ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه افزود: با بکارگیری سامانه های هوشمند، ظرفیت و توان ما در زمینه شناسایی محموله های قاچاق افزایش می یابد و بیش از پیش از ورود کالای قاچاق به کشور جلوگیری می کنیم.

وی، یکی از موانع اصلی تحقق شعار "جهش تولید" را ورود کالای قاچاق به کشور خواند و اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی با اشراف اطلاعاتی و همکاری خوب دستگاه قضایی با بخش عمده ای از وارد کنندگان کالای قاچاق برخوردهای قاطع کردند و اجازه فعالیت به آنها ندادند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به هوشمند سازی پلیس تصریح کرد: با نصب تجهیزات هوشمند در همه یگان های انتظامی در ماه های آینده با سرعت بیشتری به مردم خدمات رسانی خواهیم کرد و ماموران نیروی انتظامی در ماموریت های خود از فناوری ها و تجهیزات به روز و مدرن استفاده می کنند که باعث پیشرفت در کارها می شود.

سردار اشتری به اقدام های نیروی انتظامی در زمینه مقابله با کرونا اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی از روزهای نخست شیوع ویروس کرونا در کشور وارد عمل شد و با شعار "حافظان امنیت در کنار حافظان سلامت" کار خود را در بخش مختلف مانند طرح فاصله گذاری اجتماعی شروع کرد و در کنار کادر درمان بود که نتایج خوبی نیز بهمراه داشت.

وی تاکید کرد: بخش اعظمی از مصوبه های ستاد ملی مقابله با کرونا توسط کارکنان نیروی انتظامی اجرا می شود که از همکاری و تلاش ماموران پلیس تقدیر می کنم.

سردار اشتری همچنین اظهار امیدواری کرد که با راه اندازی ساختمان ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه بتوان خدمات بهتری به مردم این خطه ارائه کرده و مطالبات مردمی را به نحو احسن پاسخ داد.

شهرستان شاهین شهر و میمه با بیش از ۲۳۵ هزار نفر جمعیت در ۲۰ کیلومتری شمال اصفهان است.

فرمانده نیروی انتظامی امروز پنجشنبه در سفر به استان اصفهان در مراسم گرامیداشت ایام سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و دانشمند شهید محسن فخری زاده و بزرگداشت ۷۵۰ شهید شهرستان لنجان نیز شرکت کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها