سرمربی ماشین‌سازی در کنفرانس خبری پیش‌بازی در قائمشهر حاضر نشد

ساری - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در کنفرانس خبری پیش از دیدار با نساجی مازندران در قائمشهر حاضر نشد.

به گزارش ایرنا ، سعید اخباری پنجمین سرمربی تیم های لیگ برتری است که تاکنون در کنفرانس خبری پیش مسابقه با نساجی مازندران در قائمشهر با وجود هماهنگی قبلی حاضر نمی شود.
هیات فوتبال قائمشهر که مسئولیت هماهنگی سرمربی  تیم میهمان را برای حضور در کنفرانس خبری بر عهده دارد، زمان این نشست مجازی با رسانه ها را برای سرمربی تیم ماشین سازی تبریز بنا به درخواست مدیر رسانه ای این  تیم ساعت ۱۷ عصر امروز  پنجشنبه ۲۵ دی ماه تنظیم کرد.
نساجی مازندران در فصل جاری رقابت های لیگ برتر تاکنون علاوه بر ماشین سازی تبریز ، میزبان صنعت نفت آبادان ،تراکتور سازی، نفت مسجد سلیمان، مس رفسنجان و پرسپولیس تهران بود که تنها مربی نفت مسجد سلیمان در کنفرانس خبری پیش از مسابقه حضور یافت و پنج  سرمربی دیگر با وجود هماهنگی قبلی و الزام قانونی از حضور در این نشست خبری که به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار می شود، خودداری کردند.

 بر اساس دستورالعمل سازمان لیگ فوتبال ایران که مورد تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان بالاترین مرجع قانونی فوتبال در قاره کهن قرار گرفته است ، حضور سرمربیان تیم های لیگ برتری و حتی لیگ یک در کنفرانس قبل و بعد از مسابقات الزامی است و عدم  حضور غیر موجه با جریمه و تنبیه مواجه خواهد شد.

عدم شرکت سرمربیان تیم های لیگ‌ برتری در قائمشهر به یک اپیدمی تبدیل شده است. خبرنگاران ورزشی عدم برخورد فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ را علت تبدیل شدن غیبت مربیان به یک اپیدمی ارزیابی می کنند. در فصل گذشته رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران هم از ۱۴ دیداری که نساجی میزبانی کرد ، سرمربیان بیش از نیمی از تیم های مهمان در کنفرانس خبری پیش از مسابقه شرکت نکردند.
نساجی مازندران از دیدار هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران فردا جمعه ۲۶ دی ماه در قائمشهر میزبان ماشین سازی تبریز است است.

نماینده مازندران در لیگ برتر هم اکنون از ۱۰ بازی لیگ برتر با کسب ۸ امتیاز در رده چهاردهم جدول ۱۶ تیمی قرار دارد. ماشین سازی تبریز هم از ۱۰ بازی با ۳ امتیاز در قعر جدول قرار دارد .

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها