لزوم تعریف الگوی مشترک همکاری نهادهای حوزوی و انقلابی

قم ـ ایرنا ـ مدیرکل تبلیغات اسلامی قم، بر لزوم انسجام‌بخشی و یکپارچه‌سازی ظرفیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی، حوزه علمیه و جبهه فرهنگی انقلاب برای اجرای عملیات‌های مشترک و بر لزوم تعریف الگوی مشترک همکاری نهادهای حوزوی و انقلابی تاکید کرد.

به گزارش عصر پنجشنبه روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی قم، حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی شعبانزاده در جلسه «مشترک مدیران اداره کل تبلیغات اسلامی، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، معاونت تبلیغ حوزه علمیه و مبلغان فعال در عملیات به یاد حاج قاسم»؛ توجه به نیاز را، منشا ارتباط با مردم دانست.                                    

وی با تاکید بر ضرورت حفظ ظرفیت‌های موجود در سازمان تبلیغات اسلامی و استفاده درست از آن‌ها در عملیات‌های مشترک گفت: ما در یک جبهه هستیم و باید یک الگوی مشترک داشته باشیم؛ سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان یک نهاد تسهیلگر و هماهنگ‌کننده، حوزه علمیه در زمینه تامین نیروی انسانی و جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در عرصه اجرای عملیات می‌توانند هم‌افزایی خوبی در عملیات‌های مشترک داشته باشند.

همچنین مدیرکل تبلیغات اسلامی قم، از تداوم اجرای «عملیات به یاد حاج قاسم» با همکاری نهادهای حوزوی و انقلابی خبر داد.  

فاز نخست «عملیات به یاد حاج قاسم» از اول آذرماه امسال تا سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اجرا شد و فاز بعدی این طرح نیز پس از ایام فاطمیه آغاز می‌شود.
در این طرح خدماتی همچون؛ توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی، حضور در مرکزهای بهداشتی و درمانی برای قدردانی از پرستاران، رسیدگی به امور افراد مسن و ناتوان و اجرای برنامه‌های فرهنگی و معنویت‌افزایی ارایه می‌شود.

بامداد جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ در حمله موشکی پهپادهای آمریکایی به ۲ خودرو در فرودگاه بغداد (پایتخت عراق)، سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ابومهدی المهندس معاون نیروی مردمی عراق (الحشد الشعبی) و همراهانشان هدف قرار گرفتند و به شهادت رسیدند؛ این حمله با نظارت و دستور مستقیم «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا انجام شد

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد رهبر، دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی قم نیز، از رتبه نخست استان قم در اجرای «عملیات به یاد حاج قاسم» خبر داد و خواستار تداوم هم‌افزایی ظرفیت‌های مجموعه‌های حوزوی، انقلابی و مردمی برای عملیات‌های مشترک شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها