شهرداری گرگان صدرنشین لیگ برتر بسکتبال باقی ماند

گرگان - ایرنا - تیم بسکتبال شهرداری گرگان با پیروزی ۷۹ بر ۵۵ برابر خانه بسکتبال خوزستان ضمن کسب نهمین پیروزی متوالی به صدرنشینی خود در گروه الف لیگ برتر بسکتبال ایران ادامه داد.

در این مسابقه که عصر امروز پنجشنبه در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی تهران‌ برگزار شد، شهرداری گرگان در وقت‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۱۷ بر ۱۰، ۲۱ بر ۱۲، ۲۶ بر ۱۸ به برتری رسید و در وقت سوم ۲ تیم به نتیجه تساوی ۱۵ بر ۱۵ رسیدند.

مهران شاهین‌طبع سرمربی شهرداری گرگان برای این مسابقه در ابتدا محمدسینا واحدی، نوید رضایی‌فر، محمد جمشیدی، کیوان ریاعی و مایک‌مازیار رستم‌پور را در برابر ریگل دُول، آرش ثابتی، حسام رضایی، کریستوفر وار و علی دورقی پنج بازیکن ابتدایی خانه بسکتبال خوزستان با هدایت بهرام رمضان به میدان فرستاد.

در این مسابقه نوید رضایی‌فر از تیم شهرداری گرگان با ۱۹ امتیاز و تاثیرگذاری ۲۲ به عنوان امتیازآورترین و موثرترین بازیکن میدان شناخته شد.

همچنین محمد جمشیدی با ۱۲ امتیاز و ۱۱ ریباند از تیم گرگان و کریستوفر وار از تیم خوزستان با ۱۷ امتیاز و ۱۰ ریباند به عنوان بازیکنان "دبل دبل" این مسابقه لقب گرفتند.

مسابقه رفت ۲ تیم ۹۸ بر ۶۸ به سود نماینده گرگان به پایان رسیده بود.

شهرداری گرگان که هم اکنون از ۹ مسابقه، با ۹ برد و بدون باخت و مجموع ۱۸ امتیاز در رده نخست جدول این گروه قرار دارد و روزهای پنجم و ششم بهمن ماه در هفته یازدهم و دوازدهم لیگ برتر به ترتیب در برابر تیم‌های اکسون تهران و آویژه صنعت پارسا مشهد به میدان خواهد رفت.

رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر بسکتبال ایران امسال در ۲ گروه هشت تیمی از ۱۵ آبان آغاز شده و به علت شیوع کرونا به صورت متمرکز در تهران در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها