اجرای صحیح  جشن انقلاب فاصله بین نسل ها را از بین می برد

کرج - ایرنا - مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: با اجرای صحیح و هوشمند برنامه های جشن پیروزی انقلاب اسلامی می توان فاصله بین نسل نوجوان و جوان اسلامی را با هدف و سیاست های کلی انقلاب اسلامی از بین برد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین روحی یزدی روز پنجشنبه در نشست ستاد برگزاری مراسم چهل و دومین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در استانداری البرز برگزار شد؛ افزود: برهمین اساس  نخستین نشست  این ستاد در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و با حضور آیت الله حسینی همدانی برگزار شد و به صورت نمادین احکام مسوولیت تعدادی از روسای کارگروه ها توسط امام جمعه کرج تقدیم شد.
وی در ادامه به شرایط کرونایی موجود در کشور اشاره  کرد و افزود: تمام مراسم و برنامه های انقلابی در استان همواره با رعایت کامل دستورالعمل ها و شیوه نامه های بهداشتی خواهد شد.
رییس  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز به اهمیت دهه فجر در سال جاری و استفاده از حداکثر ظرفیت موجود ممکن اشاره کرد و افزود: اهمیت اجرای این برنامه برای تمام مردم

و صاحبنظران روشن است به گونه ای که با اجرای صحیح و درست برنامه های جشن پیروزی انقلاب اسلامی می توان فاصله بین نسل جوان و نوجوان را با هدف و سیاست‌های کلی انقلاب اسلامی از بین برد.

روحی یزدی درپایان با تاکید بر اهمیت فضای مجازی افزود: امروز اهمیت فضای مجازی بر هیچ  کسی پوشیده نیست و  نباید از این امر مهم و حیاتی غفلت کرد و به همین منظور از سال ۱۳۹۷ کمیته ای با نام کارگروه فضای مجازی در استان تشکیل شده است.
وی گفت:  طی 2 سال فعالیت های خوب و قابل قبولی انجام شده است و تولیدات این کارگروه در این چند سال به بیش از سههزار   اثر می رسد که آثار آن در فضای مجازی کشور روز به روز در حال ظهور و بروز و گسترش می باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها