۲۵ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۱
کد خبرنگار: 2163
کد خبر: 84185874
۰ نفر

برچسب‌ها

هفته هشتم کورس اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد

گنبدکاووس - ایرنا - روز نخست هفته هشتم کورس اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس با شرکت ۵۵ راس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶ دور به مسافت هزار و هزار و ۲۰۰ متر عصر امروز پنجشنبه بدون حضور تماشاگران در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

در دور اول اسب‌های بیش از چهار سال نژاد ترکمن maiden با هم به رقابت پرداختند که اسب تورقوش با پشت سر گذاشتن دیگر رقبا اول شد و پس از او اسب‌های آرشام‌یوسف و سزار مهر به‌ترتیب دوم و سوم شدند.

در دور دوم این رقابت‌ها، اسب‌های بیش از چهار سال نژاد دوخون maiden وارد میدان شدند که اسب "یلداناز" با پیشی گرفتن از دیگر اسب‌های شرکت کننده در این دور، مقام نخست را کسب کرد و اسب‌های "دابای بوی" و "شاهان بندر" نیز به ترتیب عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

اسب‌های بیش از چهار سال نژاد تروبرد کلاس ۲ در دور سوم روز نخست هفته هشتم مسابقات سوارکاری کورس زمستانه گنبدکاووس در میدان تاختند که در این دور اسب "ریگان" در جایگاه نخست ایستاد و اسب‌های "هج تایم" و "مستردن" نیز به ترتیب مقام دوم و سوم را به‌دست آوردند.

در دور چهارم این رقابت‌ها، اسب "ارورا " توانست در میان اسب‌های سه ساله نژاد دوخون maiden زودتر از بقیه مقام اول را از آن خود کند و اسب‌های "ولن هج" و "بریتانیا ۲" پس از او به مقام دوم و سوم رسیدند.

اسب‌های سه ساله نژاد دوخون maiden در پنجمین دور از این مسابقات فرصت رقابت پیدا کردند که اسب "هلدی گزل" توانست با پیشی گرفتن از دیگر رقبا فاتح این دور شود و اسب‌های "سانا" و "سیمبا" به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند.

در دور پایانی نیز اسب‌های بیش از چهار سال نژاد دوخون کلاس چهار با هم به رقابت پرداختند که اسب "جان دی وان" مقام اول را به‌دست آورد و اسب‌های "بن باراد" و "تکنو" نیز به ترتیب مقام دوم و سوم را از آن خود کردند.

برگزار کنندگان روز نخست هفته هشتم مسابقات اسب‌دوانی کورس زمستانه گنبدکاووس یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال جایزه نقدی به مالکان اسب‌های برتر اهدا کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها