بخشی از محور شاهرود - آزادشهر افتتاح شد

شاهرود - ایرنا - گام دوم از قطعه سوم محور شاهرود - آزادشهر به طول هشت کیلومتر عصر رو پنجشنبه با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.

به گزارش ایرنا ، چهاربانده ساختن محور شاهرود - آزادشهر از چند سال پیش آغاز شده و اکنون ادارات کل راه وشهرسازی شاهرود و استان گلستان در حال اجرای این محور هستند.

محمد اسلامی در این آیین گفت: اجرای این طرح که از ترافیک بالایی نیز برخوردار است ، یکی از خواسته های مردم این منطقه بوده است .

  وی افزود :  ۳۶ کیلومتر این محور که در حوزه شهرستان شاهرود قرار دارد ، چهاربانده شده و بخش دیگری از آن هم تا اردیبهشت سال آینده اجرا خواهد شد.

  اسلامی گفت : ۱۰ کیلومتر دیگر از این مسیر در شهرستان شاهرود باقی مانده که با تکمیل آن سهم استان سمنان تمام می شود ، با تلاشی که از سوی استان گلستان انجام می شود ، چهاربانده ساختن این مسیر تا۲ سال آینده تکمیل خواهد شد.

  وزیر راه و شهرسازی در باره محور سبزوار - میامی هم گفت: ۱۸ کیلومتر از این مسیر هم که یکی از نقاط پرحادثه بود تکمیل شده است.

وی گفت : تلاش می شود با فراهم ساختن زیرساخت های لازم در شرق استان سمنان ، راه های این منطقه از وضعیت مناسبتری برخوردار شود.

  استان سمنان بیش از هشت هزار و ۶۱۲ کیلومتر بزرگراه، آزادراه و جاده اصلی و فرعی و بیش از یکهزار کیلومتر راه روستایی دارد.

وزیر راه و شهرسازی در سفری ۲ روزه از عصر چهارشنبه وارد استان سمنان شده و ضمن بازدید از برخی طرح های در حال اجرا در آیین افتتاح چند طرح نیز شرکت کرد.

 
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها