مستندساز کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره ملی «کتاب و رسانه» برتر شد 

یاسوج- ایرنا- مدیرکل صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: زینب شفیعی مستندساز زن این استان در نوزدهمین جشنواره ملی «کتاب و رسانه» موفق به کسب مقام برتر شد.    

امیر رئوف روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: آیین پایانی برای معرفی و تجلیل از برگزیدگان این جشنواره ملی در تهران برگزار شد. 

وی افزود: این جشنواره ملی در ۲ بخش رسانه های نوشتاری و رسانه های دیداری و شنیداری برگزار و افرادی از سراسر کشور نیز در آن حضور داشتند. 

مدیرکل صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بخش رسانه های نوشتاری این جشنواره ملی شامل تیتر، گفت و گو، یادداشت و مقاله مطبوعاتی، مقاله و نقد تخصصی، کاریکاتور، طنز، خبر و گزارش بود. 

رئوف عنوان کرد: بخش رسانه های دیداری و شنیداری این جشنواره ملی نیز شامل تیتر، گزارش خبری و موضوعی، گفت و گو و میزگرد، داستانی و نمایشی (کتاب صوتی در رادیو و تلویزیون)، طنز، مستند تلویزیونی، برنامه ترکیبی، پویانمایی و برنامه عروسکی، مواد تبلیغی (نماهنگ، تیزر و ...)، خبر، تک عکس، گزارش تصویری، ویدئو، صوت، یادداشت، عکس نوشته و بخش ویژه با ۲ موضوع دفاع مقدس و سواد رسانه ای بوده است. 

وی ابراز داشت: هدف از برگزاری این جشنواره ملی افزایش توجه به کارکردهای رسانه در حوزه نشر و ترویج کتابخوانی و شعار آن نیز «کتاب، رسانه و ایمنی» بود. 

رئوف گفت: تندیس لوح معرفت و لوح سپاس بخش داستانی و نمایشی (کتاب صوتی در رادیو و تلویزیون) این جشنواره ملی به مستند تولیدی زینب شفیعی از صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد به نام «ننه افروز» اهدا شد. 

وی اظهار داشت: مستند تولیدی زینب شفیعی در مورد نحوه کتاب و کتابخوانی در رسانه بوده است. 

رئوف افزود: زینب شفیعی تاکنون هفت مقام برتر و تندیس در جشنواره ‌های مختلف رسانه کسب کرده است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها