تمامی گروه‌های شغلی در طرقبه شاندیز مجاز به فعالیت شدند

مشهد- ایرنا - فرماندار طرقبه - شاندیز (بینالود) گفت: با آبی شدن وضعیت این شهرستان از نظر شیوع کرونا، تمامی گروه‌های شغلی مجاز به فعالیت هستند.

به گزارش روز پنجشنبه فرمانداری بینالود، سید حسن حسینی در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی این شهرستان افزود: تداوم وضعیت آبی و تلاش برای ایجاد وضعیت سفید در طرقبه شاندیز با همراهی اصناف و مردم و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی امکان پذیر است.

وی ادامه داد: وضعیت آبی که با همت و تلاش کادر درمان شهرستان و همراهی مطلوب همه اقشار مردم به وجود آمده است، گرچه مطلوب است ولی کافی نیست و باید برای رسیدن به وضعیت سفید تلاش و کوشش بیشتری صورت گیرد.

فرماندار طرقبه شاندیز گفت: این وضعیت شکننده است و هرگونه اهمال و سهل انگاری ممکن است ما را به وضعیت نامطلوب دچار کند به همین دلیل باید با دغدغه‌مندی همگانی در رعیات پروتکل‌های بهداشتی و اجتناب از دورهمی‌ها  و ترددهای غیرضروی، علاوه بر حفظ وضع موجود برای نیل به وضعیت بهتر نیز تلاش نمود.

وی افزود: نهادهای نظارتی نیز باید بر رعایت کامل دستورالعمل‌ها و شیوه نامه‌های ابلاغی ستاد مقابله با کرونا نظارت مستمر و کافی داشته باشند.

براساس آمار دستگاه‌های خدماتی، شمار ساکنان این شهرستان حدود ۸۰ هزار نفر است که این تعداد در دو شهر طرقبه و شاندیز و ۴۰ روستای دارای دهیاری این شهرستان سکونت دارند، همچنین در مجموع، ۱۵ آبادی طرقبه شاندیز، روستای هدف گردشگری محسوب شده و ییلاقی و گردشگرپذیر هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها