خودروهای رسوبی در پارکینگ‌های آذربایجان‌شرقی ترخیص می‌شوند

تبریز-ایرنا- سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: خودروهای رسوبی بیش از یک ساله در پارکینگ های این استان ترخیص می‌شوند.

احمد موقری روز پنجشنبه در جلسه بررسی وسایل نقلیه رسوبی در استان ضمن تاکید بر لزوم ترخیص حداکثری وسایل نقلیه رسوبی، از تشکیل کارگروه ویژه ترخیص وسایل نقلیه رسوبی و اقدام عاجل در جهت ترخیص حداکثری این خودروها خبر داد.

وی اظهار داشت: شرایط پارکینگ هایی که خودروهای توقیفی در آن ها متوقف شده اند توسط کارگروه مذکور بررسی خواهد شد و اگر از توقیف خودرویی بیش از یک سال سپری شده باشد، نسبت به ترخیص آن اقدام خواهد شد.

در این نشست مقرر شد برای پیشگیری از تعویض قطعات وسایل نقلیه توقیفی، باز کردن قطعات از روی آنها و جلوگیری از سوء استفاده افراد و صاحبان وسایل نقلیه و تبانی برای بردن اجناس و کالاهای جاسازی شده، نسبت به جمع آوری و هدایت تمامی خودروهای توقیفی به پارکینگ ستاد مبارزه با مواد مخدر استان واقع در تبریز و تعهد سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و ستاد مبارزه با مواد مخدر مبنی بر انتقال خودرو از محل کلانتری ها در کمتر از ۲۴ ساعت، اقدام شود.

همچنین مقرر شد سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و ستاد مبارزه با مواد مخدر و نیروی انتظامی آذربایجان شرقی لیست دقیق وسایل نقلیه ای را که بیش از یک سال در پارکینگ های تحت اختیار آنها متوقف شده و تاکنون نسبت به آنها تعیین تکلیف نشده است، جهت بررسی علت عدم ترخیص آنها به قید تسریع ظرف یک هفته به کارگروه ویژه ترخیص وسایل نقلیه رسوبی اعلام شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها