ادامه حملات گسترده رژیم صهیونیستی به کرانه باختری

تهران- ایرنا- نظامیان صهیونیست سحرگاه امروز با حمله به شرق رام الله تعدادی از فلسطینیان را بازداشت کردند.

به گزارش امروز (پنجشنبه) پایگاه خبری «فلسطین الیوم» نیروهای اشغالگر قدس ضمن حمله گسترده در چندین منطقه از کرانه باختری که  وسیع ترین آن در روستای المغیرو استان البیره در شرق رام الله بود ۱۶ فلسطینی را بازداشت کردند.

ماه گذشته نیز در اثرحملات رژیم صهیونیستی به این روستا نوجوان ۱۳ ساله ای به نام «ایمن نصر ابو علیا» در اثر اصابت گلوله های نیروهای این رژیم به شهادت رسید

منابع امنیتی گزارش دادند که نیروهای اشغالگر همچنین جوان ۲۵ ساله ای را پس از حمله و بازرسی منزل آنها دستگیر کردند.

این منابع افزودند که رژیم صهیونیستی با یورش به مناطق رخمه، حرمله، تقوع و جناته در شرق بیت لحم تعداد زیادی از افراد ساکن در این مناطق را بدون اینکه آماری از آنها منتشر کند، بازداشت کرده است.

نظامیان رژیم صهیونیستی بدون توجه به درخواست های جامعه جهانی همچنان به بازداشت و تخریب منازل فلسطینیان ادامه می‌دهند

نظامیان صهیونست روزانه به مناطق مختلف کرانه باختری هجوم می‌برند و اقدام به تخریب منازل فلسطینیان و بازداشت جوانان فلسطینی می‌کنند.

رژیم اشغالگر قدس در هفته‌های اخیر که حامی اصلی اقدامات غیرقانوی آنها یعنی «دونالد ترامپ» در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شکست خورد، تحرکات خود در تخریب منازل فلسطینیان و دستگیری جوانان فلسطینی در مناطق مختلف کرانه باختری را شدت بخشیده‌اند.

مرکز تحقیقات «اسرای فلسطین» نیز اعلام کرد که دادگاه‌های صوری رژیم اشغالگر قدس در سال گذشته میلادی صدور احکام بازداشت در مورد اسرای فلسطینی را افزایش دادند و در همین رابطه یک هزار و ۱۰۰ حکم بازداشت جدید و یا تمدیدی صادر کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار جهان