وزیر راه و شهرسازی از مسکن مهر دامغان بازدید کرد

سمنان- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی، روز پنجشنبه از روند احداث ساختمان های باقیمانده و نیمه ساز مسکن مهر دامغان بازدید کرد.

به گزارش ایرنا، محمد اسلامی امروز در قالب برنامه های سفر ۲ روزه به استان سمنان، با همراهی علیرضا آشناگر استاندار سمنان، علی‌اکبر علیزاده نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، منوچهر فخری معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار، مهدی بندرآبادی فرماندار دامغان و برخی از مدیران استانی و شهرستانی، از مسکن مهر دامغان بازدید کرد.

رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان دامغان در گفت و گو با با ایرنا بیان کرد: مسکن مهر دامغان دارای سه هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی است که از این تعداد ۱۰۴ واحد به متقاضیان تحویل داده نشده و در دست ساخت است. 

مهدی هراتی ادامه داد: ۲ پروژه تهران قومس و قُرب کویر به ترتیب با ۴۸ و ۵۶ واحد از موارد باقیمانده مسکن مهر دامغان به حساب می‌آیند. 

وی اظهار داشت: پروژه ۱۱۲ واحدی بهزیستی تحت عنوان قُرب کویر به عنوان یکی از معضلات اصلی شهرک مهر است که از این تعداد تاکنون ۵۶ واحد تحویل داده شده است. 

هراتی تصریح کرد: در زمینه فضاسازی شهری این شهرک نیز با همکاری خوب شهرداری دامغان، تاکنون ۹۵ درصد فضای مسکن مهر فضاسازی شده است. 

رییس اداره راه و شهرسازی دامغان گفت: بدهی مردم به پیمانکاران، تکمیل واحدهای باقیمانده و رفع مشکل آسانسور تعدادی از ساختمان های مسکن مهر، از جمله مشکلات این شهرک است.

به گزارش ایرنا، وزیر راه و شهرسازی همچنین در سفر خود به شهر دامغان از محور دامغان- معلمان بازدید و بر افرایش سرعت روند ساخت تاکید کرد. 

این شهرستان در فاصله ۱۱۵ کیلومتری شرق مرکز استان سمنان،حدود ۱۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

اسلامی وزیر راه و شهرسازی از عصر چهارشنبه در استان سمنان به سرمی برد و بازدید از روند اجرای محور ارتباطی در حال تکمیل سمنان- فیروزکوه، سمنان- سرخه، دامغان- معلمان، حضور در نشست بررسی وضعیت طرح‌های اجرایی در استانداری، بازدید از بیمارستان در دست ساخت مهدیشهر و بازدید از روند اجرای طرح اقدام ملی مسکن، از جمله برنامه‌های وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان سمنان بود. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها